Březen 2009

Hodnocení kvality výuky 2009: nový systém, vysoká účast, minimální ohlasy

Zhruba před třemi týdny skončila tradiční anketa hodnocení kvality výuky za uplynulý semestr, která byla letos poprvé realizována přes Portál ZČU. Podívejme se, jaký vliv měla uvedená změna na celkové výsledky.

Maškarní ples na téma filmoví hrdinové

Dne 14. 4. od 19:30 se v kulturním domě Šeříkovka uskuteční 1. univerzitní maškarní ples na téma filmoví hrdinové. Večer bude plný zábavných vstupů a her o ceny.

Kvalifikační práce a hodnocení jejich kvality

Jedním z kritérií využívaných při hodnocení kvality jednotlivých českých univerzit by podle některých návrhů měla být i úroveň závěrečných prací jejich studentů. Jak by jejich hodnocení mělo být prováděno a jaká jsou zde rizika?

Reforma vysokého školství prozatím skončila

Práce na reformě terciárního vzdělávání, které probíhaly v uplynulých týdnech a měsících, byly ve čtvrtek 26.3. prozatím zastaveny. Může za to úterní vyslovení nedůvěry vládě...

Prvojarní nádech motoairboxů

Vážená jednostopě motorizovaná části uni, pojďte se projet:). Jednodenní výlet do okolí ještě nikdy nikoho nezarmoutil, tím spíše ne na jaře:).

Country Presentation - Turkey

Merhaba!

Letní univerzity AEGEE

Ještě nemáš plán na léto? Chceš zažít něco nového a netradičního? Poznáváš rád nová místa a lidi?

Prvních 15 litrů

Právě tolik krve darovali studenti a akademičtí pracovníci ZČU během prvního dne 6. semestrníku akce UNIVERZITNÍ UPÍR  aneb Krev nad zlato. Uvnitř článku najdete fotoreportáž z jeho průběhu...

Studentský ples se blíží

Již za necelých 14 dní vypukne 3. Studentský ples ZČU. Dioné jako jedna z pořádajících organizací Vám přináší již dnes několik informací k této akci.