Duben 2009

První číslo časopisu Ubík je tady!

Tak jsme se konečně dočkali. Po dlouhých přípravách je na světě první číslo měsíčníku Ubík vydávaného Ústavem birologie při ZČU. Na co se v něm můžete těšit?

Aktualizováno: 
29.03 18:36

Přednáška o Evropské unii a hospodářské krizi

Ve středu 29.4 od 13 hodin proběhne v posluchárně HJ 100 (budova FEK v Husově ulici) přednáška na téma Evrospká unie a hospodářská krize.

Včasné vypisování termínů na zkoušky

Měsíc se potkal s měsícem a opět se k nám blíží konec semestru. Snad nikdo ze studentů nemá tento čas rád, protože je spojen se zápočtovými testy, posledními termíny odevzdávání prací, obíháním kvůli zapsání zápočtů atd.

Blesková zpráva: BlueJack Králem Majálesu

V pátek 24.4. se v rámci akce na náměstí konala volba Krále Majálesu 2009. Diváci měli na výběr celkem ze 4 kandidátů...

Záznam z PEe/aK WEEKu 24. 4.

Pro Ty, kteří nestihli náš včerejší pořad, kde jsme pořešily (Zuzka s Míšou) 1. celouninverzitní maškarní ples!

záznam

Festival studentských kapel Kapeláž - reportáž z akce

Na historicky první festival studentských kapel ZČU, který se konal ve středu 22. dubna před tělocvičnou na trojúhelníku, dorazilo podle odhadu našeho serveru během celé osmihodinové akce nejméně 500 lidí. Podívejme se, jak to na místě vypadalo.

Výsledky předmajálesových soutěží

V souvislosti s blížícími se majálesovými oslavami proběhlo hned několik soutěží, do nichž se nějakým způsobem zapojil i náš server. Přinášíme vám jejich výsledky...

Southern Comfort PARTY

Všechny Vás zveme 28. 4. 2009 od 20.00 do klubu UCHO, kde se uskuteční Southern Comfort Party. Na každého z Vás čeká welcome drink a dárečky při koupi dalších drinků za báječné ceny.

Týden živé hudby ve Studni

!! Návrat živé hudby do Studny !!

Připravili jsme pro Vás tři kapely, která zahrají naživo v tomto legendárním plzeňském klubu.

Literární soutěž o vstupenky na Majáles

Představujeme vám další ze soutěží o vstupenky na Majáles open air 2009.
Tentokrát jde o soutěž pro ty, kteří mají „básnické střevo“.