Květen 2009

Pohled z ptačí perspektivy

Události posledních dnů okolo vajíčkové aféry mohl přehlédnout jen málokdo. Nicméně na ZČU již začlo zkouškové období, a tak mají studenti spousty jiných starostí. A co na to Jáchym?

Komix č.16 - Prvák

Jistě si to každý z nás pamatuje, když poprvé přišel do školy.

Oslava výhry v naší soutěži

Pokoj A1/007 vyhrál naší soutěž o sud piva a tento týden ho také dostal a během čtyř hodin ho i eliminoval. V článku vám přinášíme pár fotografií z akce.

Malý krok pro studenta, velký skok pro SKM

Rezervace lůžek na kolejích na příští rok funguje již téměř výhradně elektronicky. Mnohaleté zavádění elektronických vymožeností na SKM se již začíná projevovat. Standardní zábavné fronty u kanceláří vedoucích kolejí tímto končí.

Výsledky soutěže o sud piva

Ikdyž to nebylo vůbec jednoduché rozhodování, tak vítěz je hlasováním redaktorů dioné celkem jasný. Druhé a další místa již uváděna nejsou, protože se na nich již nikdo neshodl. Na konci článku si můžete sami zahlasovat jaký pokoj se vám nejvíce líbil.

Jaký pokoj se vám líbí nejvíc?

Proč jste ne/byli na Exodu? (důvody pište do komentářů)

Byl(a) jsem a bylo to fajn.
27% (39 hlasů)
Byl(a) jsem, ale víckrát nepůjdu.
6% (8 hlasů)
Nebyl(a) jsem, protože ...
68% (98 hlasů)
Celkem hlasů: 145

Fotomix z Exodu

V pátek 8. května ráno se probouzím a říkám si, jaké je asi počasí? Kouknu z okna a pohled na skoro zamračenou oblohu mě ani nijak nepřekvapí. Aby bylo krásně, to by nesměl být Exodus :-) Během dopoledne se mraky naštěstí jakž takž protrhaly, proto jsme si užili celkem fajnovou asi tak 18km procházku za občas i slunečného počasí.

Předzkoušková párty + Soutěž o nejlepšího karaoke zpěváka/čku

Dne 13.5.2009 se ve Studni koná "Předzkoušková párty". Párty je určena pro všechny, kteří potřebují nabrat síly před nadcházejícím zkouškovým obdobím.

Turnaj v době kamenné

Klub deskových her BEDNA zve všechny "pravěké" lidi na turnaj v Době kamenné. Vše vypukne v sobotu 23.května 2009 od 10hod v sále D-klubu na Doubravce v Plzni, Zábělská ul. 54b.