Únor 2010

160. IdS: Jak lidé žijí, tak také zpívají

Telecký dělá kličky

Předseda akademického senátu FPR Daniel Telecký odmítl návrh děkana JUDr. Pospíšila na rozvázání pracovního poměru. Pan Telecký je vzorem pro všechny studenty FPR, jak kličkovat mezi paragrafy. Tento pedagog čelí mnohým útokům, jako jsou opakované návrhy na jeho odvolání z postu předsedy Akademického senátu FPR i snahám o jeho odchod z fakulty.

Bronz na ZČU

Štafeta běžců na lyžích vybojovala bronz na olympiádě. Jeden z běžců, Martin Jakš, je studentem naší univerzity.

Chceš ochutnat nové pivo a dostat za to zaplaceno ?

Nabízím ochutnávku piva, cca na 30 minut za 150Kč (otázky typu jak ti chutná, jak voní atd...).

Tramvaj nebo trolejbus?

Zajímalo by Vás, zda se v budoucnu dopravíte na Borská pole tramvají či trolejbusem?

AEGEE není jen pět zvláštních písmen

Aktivita vysokoškolských studentů nutně nekončí vně dveří budovy katedry. Tedy alespoň ne všech.

Reprezentační ples ZČU

Zveme vás na tradiční Reprezentační ples Západočeské univerzity v Plzni, který v letošním roce proběhne ve všech sálech Měšťanské besedy. Termín letošního plesu je pátek 19. března a začátek je ve 20 hodin.

Nový univerzitní webmail a kalendář

V loňském roce začal CIV pracovat na zavedení kalendářové služby dostupné všem zaměstnancům a studentům univerzity. Tato služba je integrována s prostředím nového webmailu a po úspěšném pilotním ověření přechází nyní do testovacího provozu pro všechny uživatele. 

Ubytování v Plzni-Božkově

Ubytování je nabídnuto studentům i pracujícím do 30-ti let. Nájemné je 2200 Kč/měsíc v ceně jsou veškeré energie, ale není zde zařízen internet.

První setkání křesťanů ze ZČU v letním semestru

Dovoluji si všechny křesťany a jejich přátele a příznivce na první setkání v letním semestru, které proběhne v Úterý 16. 2. v prostorách fary na Borech (Klatovská tř. 174).