Listopad 2012

Zapsáni do historie...Díl 3. Antonín Bulín

Po krátké pauze jsme si pro vás, čtenáře, připravili další dílek naší skládačky jménem „Zapsáni do historie…“ Rozhovor nám tentokrát neposkytl nikdo jiný než Ing. Antonín Bulín, MBA. Ing. Bulín je na ZČU známý jako kvestor univerzity, který nastoupil do své funkce v dost složité době, kdy před menzou demonstrovali studenti a univerzitě hrozila i nucená správa ze strany ministerstva. Jak se s těmito problémy vypořádal, a co považuje za svůj největší úspěch, se dočtete v následujícím článku.

Mikulášská nadílka s IAESTE

Studentská organizace IAESTE Pilsen Tě zve na mikulášskou

Michal Viewegh na ZČU

Projekt Kampus is not dead, jenž vznikl s cílem oživit kulturní dění v kampusu Západočeské univerzity, se blíží konci své první etapy. Po veleúspěšném vystoupení plzeňského Cimrmanbandu, oficiálního revivalu Žižkovského divadla Járy Cimrmana, se Vám 11. prosince představí v současnosti nejpopulárnější český spisovatel, jímž není nikdo jiný než Michal Viewegh.

Záznam z Dioné on Air s doc. Dokoupilem

Hostem dalšího vydání pořadu Dioné on Air byl prorektor ZČU pro studijní a pedagogickou činnost doc. Jaroslav Dokoupil.

CULTURE SESSION meets U-CEE (DE)

U-CEE (DE)

Malá odpolední hudba (skrovná sonda)

Pohár mé trpělivosti nadobro přetekl, přátelé.

Kolik lidí Vám dnes řeklo, že co se klasické hudby týče, není jim sympatický ani Rimskij, natož Korsakov? Kolika z nich jste se marně snažili vysvětlit, že jde o jednu a tu samou osobu? Kolik z nich jste o tom dokázali skutečně přesvědčit? 

Vůně ciziny

Máte rádi cizinu? Chtěli byste vyrazit pryč, ale nemáte peníze ani čas? Přijďte s námi do Amiga pokecat se studenty z Ukrajiny, Polska, Indie a Itálie.

Zajímavosti o studentské organizaci IAESTE

Připravili jsme si pro vás cyklus zajímavostí o naší studentské organizaci. Budeme vás informovat o historii, lokálních centrech, stážích či současných projektech IAESTE doma i ve světě. Zajímavosti budeme pravidelně zveřejňovat na www.facebook.com/iaesteLCplzen a na G+.

 

Dioné on Air s prorektorem ZČU doc. Dokoupilem

Hostem dalšího vydání diskuzního pořadu Dioné on Air bude prorektor ZČU pro studijní a pedagogickou činnost doc. Jaroslav Dokoupil. Vysíláme živě v úterý 27.

RED BULL DODGEBALL 2

Sežeň partu kamarádů, připravte si přesnou trefu, sladěné retro oblečení a protáhněte ruce, nohy - přichází druhý ročník Red Bull Dodgeball2, univerzitního mistrovství Česka a Slovenska ve vybíjené