Prosinec 2012

Lechtivý kalendář FPE - nic vám neunikne!

Naši čtenáři nejspíš postřehli, že kolem nich před pár dny proběhla pozvánka na výstavu kalendáře na podporu Fakulty pedagogické. Co to vlastně mělo znamenat?

Dioné rozšiřuje řady!

 

nabirame

Recenze - Hobit: Neočekávaná cesta

Na začátek musím říct, že jsem nečetl Hobita a Pán prstenů mě přestal po pár stránkách bavit. Opravdu mě nebavilo číst celou stránku o tom, jak vypadá kdejaký kámen. Filmová trilogie Pána prstenů mě taky zrovna do kolen nedostala. První díl se mi docela líbil, ale zbytek mě šíleně nudil. Jediné, co jsem si z toho vzal, byla ta krásná příroda na Novém Zélandu a rád bych se tam někdy podíval osobně.

Co říkáte na plánované změny ve vestibulu FST/FAV?

Kavárna na FST/FAV

Je tomu již téměř rok, co se nikdo nepřihlásil do poptávkového řízení na provozovatele bufetu ve vestibulu na FST. Bufet proto začala provozovat menza. Zpočátku byl provoz trochu provizorní, pomalý a ve fázi rozjezdu, což víceméně přetrvalo dodnes. 

Aktualizováno: 
16.01 17:00

PF 2013

Milí studenti ZČU,

některým z Vás jsme již příjemné prožití svátků a šťastný nový rok popřáli prostřednictvím PFek, které jsme rozdávali při mikulášské nadílce. Ne na všechny se ale dostalo, jelikož jsme počet tištěných PFek letos snížili. Peníze, které bychom vydali na tisk PFek, jsme raději věnovali na nákup kozy pro chudou rodinu v Africe.

Prodám iPhone 3GS. Cena 2500 Kč

Možnost prohlédnout předem v Plzni, nejlépe na Bárovce.

Telefon: 725952944

Soutěž - JIS karta v SVK

Držitelé JIS karty ji mohou nově používat i ve Studijní a vědecké knihovně Plzeňského kraje jako čtenářský průkaz. Pokud si JIS kartu v SVK zaregistrují do 31.1.2013, mohou navíc vyhrát elektronickou čtečku knih. Přihlášky do soutěže jsou k dispozici u informačního pultu SVK.

Doučování KTE/UE

Nabízím doučování z předmětu KTE/UE - Úvod do elektrotechniky. V případě zájmu mě kontaktujte: katha169@seznam.cz

SocialErasmus aneb sbíráme víčka!

Koncept SocialErasmu se objevil poprvé v Polsku v roce 2008. O co konkrétně jde? ESN primárně seznamuje zahraniční studenty s novou kulturou a prostředím, SocialErasmus funguje nad rámec těchto aktivit. Cílem je zapojit studenty do takového projektu, který je přínosem pro společnost. Často se tak v jiných sekcích ESN můžeme setkat s ekologickými projekty, spoluprácí s dětskými domovy apod.