Leden 2013

Zveřejnění praxí pro rok 2013

A je to tady!

Na odkazu níže naleznete praxe pro rok 2013. Naši zástupci se v Belfastu činili a vybojovali pro vás více než 90 praxí (různých oborů). Na praxi se zatím nemůžete přihlásit, přihlašování bude zahájeno během příštího týdne. Tak si zatím můžete v klidu vybrat praxi přímo pro vás ;)

Matrace 200x120x10

Prodám jednoduchou matraci o rozměrech 200x120x10. Pratelný potah, půl roku stará. Vhodná např. pro studenty na soukromém bytě. Možno vyzvednout v Plzni, Doubravka.

Neslavné výročí – 80 let od nástupu Hitlera k moci

Mým úkolem je připomenout 30. leden 1933… Toto datum se zapsalo nejen do německé historie. V tento den byl Adolf Hitler maršálem Paulem von Hindenburgem, říšským prezidentem, jmenován do funkce říšského kancléře – započala doba temna. Co ale tomuto jmenování předcházelo…?

Nabídka skript

Ahoj, nabizim nasledujici skripta : 

Studijní neúspěšnost na ZČU v roce 2012

Rok 2012 před necelým měsícem skončil a my vám přinášíme aktuální statistiky týkající se toho, jaká byla v tomto roce na jednotlivých fakultách a ústavech ZČU míra studijní neúspěšnosti. 

Hledáme spolubydlícího - centrum města

Pronajmu samostatný neprůchozí velký světlý pokoj (ideální pro dva, klidně i pro páry). Volno od 15.2.

Studentský ples ZČU - Life is a Cabaret!

Téma letošního ročníku jste si zvolili v anketě sami - Life is a Cabaret!

Posilovny Plzeň - porovnání pro studenty

   Když jsem se zamyslela nad studentským životem, říkala jsem si, že bych asi pomalu měla začít cvičit.

Přednáška s Markem Orko Váchou - „Na počátku stvořil Bůh nebe a zemi“

Křesťanský studentský klub HORA si Vás dovoluje pozvat na přednášku katolického kněze a přírodovědce MARKA ORKO VÁCHY

Problematika profesorů ve Spojených státech. Publikuj nebo zhyň

 Denně se v akademickém prostředí vysokoškolští studenti potýkají s problémem užívání akademických titulů, hodností nebo funkcí v praxi ať už u svých vyučujících nebo přímo u sebe. Zatímco někteří se honosí bakalářem, někdo se nespokojí s magisterskou úrovní. Další přemýšlejí nad malými doktoráty, někteří nad velkým doktorátem, ale já, alespoň v tomto článku, se zaměřím na titul nejvyšší – profesor. Krátký exkurz do tajů profesury v českém prostředí ovšem vystřídá užívání ve Spojených státech amerických, jenž je hlavním tématem článku.