Únor 2013

KAMPUS IS NOT DEAD vol.II

*„Tak co, pane doktore, jak se daří nebožce?“

Cimrmanband, slovutný a osvědčený plzeňský revival nadmíru populárního Žižkovského divadla Járy Cimrmana, se opět představí našemu univerzitnímu publiku, tentokrát s velmi oblíbenou veselohrou Záskok.

CIV hledá spolupracovníka z řad studentů

Oddělení Laboratoř počítačových systémů CIV hledá studenty nebo studentky, kteří by se chtěli podílet na vývoji výpočetního prostředí OrionLinux na ZČU. Více informací dále v článku.

Knihovna na Borech - novinka

Vážení čtenáři.

Rádi bychom upozornili, že knihovna na Borech bude opět v provozu. 

Univerzitní knihovna prodělala několik zásadních změn. Provoz obnoví 4. března. Kudy se tam ale dostat, abyste se neztratili?

Nechcete někdo koupit můj iPhone 3G 8GB za 1900,-, předtím než ho svěřím do spárů aukra?

 Telefon prodávám z důvodu zakoupení iPhone 4.

Přidám kompletní příslušenství, které k telefonu patří-viz fotografie.

Brigáda - programátor php a MySQL

Hledáme na dlouhodobější brigádu studenta - programátora v php a MySQL.

Kontakt: brigada@nepron.cz

Obnovitelný zdroj energie

Tento článek si neklade za cíl hovořit o sluneční, vodní či větrné energii, v žádném případě zde nenaleznete informace týkající se energie přílivu, a už vůbec nečekejte analýzu biomasy či geotermálních energií. No, i když…

Pojďme si povídat o jídle. O našem životabudiči.  V posledních letech zažily nevídaný boom pořady s kulinářskou tématikou. Mnoho lidí odmítá trávit čas s dobrou knihou či filmem, neboť by pak nestihlo epesní hlášky svého mistra šéfkuchaře, který vám několikrát do týdne demonstruje, jak se správně chovat jako neotesaný hulvát.

Veletrh pracovních příležitostí

Veletrh pracovních příležitostí

Dne 20. března 2013 se uskuteční již 18. ročník Veletrhu pracovních příležitostí, pořádaný Stavovskou unií studentůorganizací IAESTE při ZČU. Akce se koná od 10:00 do 16:00 ve vstupních prostorách budovy Fakulty elektrotechnické a ve společné budově Fakulty aplikovaných věd a Fakulty strojní na Borských polích v Plzni.

Soutěž o "prima baštu" - vyhlášení výsledků

Naši čtenáři mohli v uplynulých dnech hlasovat o nejpovedejších jídlo. Vybrali nakonec 5 kandidátů, ze kterých redaktoři určili pořadí vítezů.

Československé a české tituly za jménem

Všichni vysokoškolští studenti se jistě v rámci svého studia, nebo dokonce již před ním, setkali s tituly. Já se selektivně zaměřím na ty, které se umisťovaly či stále umisťují jeho nositeli za jméno.