Duben 2013

FINÁLE PLZEŇ 2013 – Festivalové pocity

26. filmový festival Finále Plzeň, jež je každým rokem velkou plzeňskou událostí, je za námi. Hlavní ceny, tedy sošky Zlatého ledňáčka byly rozdány a to je příležitostí k malému ohlédnutí se za uplynulým týdnem.

Finále Plzeň 2013

Jeden drobný report z Majálesu 2013

 V předchozích dnech se v Plzni uskutečnil již 24. ročník studentského majálesu. Slavnosti byly započaty již ve středu na Kapeláži a pokračovaly v pátek na náměstí Republiky, kde byla zvolena poprvé královna studentského festivalu Marge SKÁča Simpsonová, která sklidila největší ovace publika. Královskému pátku přálo počasí, a tak si studenti dosyta užili vychlazené nápoje, opalovačky a hudební program v podání takových kapel jako jsou Sunshine, Nebe, Michal Hrůza, Tleskač a další.

 

Laďte Bombu, laďte Jezevčíka!

Přátelé kvalitní zábavy a relevantních informací,

usedněte 29. dubna ve 21:00 ke svým počítačům a oddejte se poslechu věhlasného rozhlasového pořadu Brýlatý Jezevčík na vlnách rádia Bomba, jejž pro Vás připravuje šlechetné moderátorské duo Daniel Salcman a Filip Koryta. 

Mezinárodní letní jazyková škola

Posledních pár hodin - uzávěrka přihlášek na letní stáž se blíží!!!

Uzávěrka přihlášek na kulturní rozvojové stáže se blíží. Čas na přihlášení už máte pouze do dnešní půlnoci!

Aktualizováno: 
27.04 (Celý den)

PhD pozice (student/výzkumník) v tribologii

 

Soutěže s Dioné v průběhu majálesových oslav

Naši čtenáři i ostatní studenti i civilisti ;-) nás mohli potkat ve stáncích v průběhu majálesových oslav. Dioňáci si připravili soutěže, které brzy budou vyhodnoceny přímo zde, na Dioné. Pokud jste nestihli soutěžit, můžete se připojit alespoň v hlasování o nejkurióznější fotografii, či kresbu.

Majales

kazdorocni majales v amfiteartu na Lohotine! listky v predprodeji na namesti i na miste:-)

Studentské hodnocení kvality na ZČU - ještě vzestup nebo už je to pád?

Na začátku března skončila anketa hodnocení kvality výuky za zimní semestr roku 2012/13. Do jaké míry se do ní zapojili studenti ZČU? Jak na jejich podněty reagovali akademičtí pracovníci? A daří se v souladu s Dlouhodobým záměrem ZČU zvyšovat význam hodnocení kvality na naší univerzitě nebo už máme lepší časy v této oblasti za sebou?

FINÁLE PLZEŇ 2013 – film Polski Film

Ve svém okolí jsem zaznamenal na Polski Film poměrně rozporuplné reakce a tak jsem se rozhodl, že si na film zajdu a udělám si svůj vlastní obrázek.

Delegace k filmu