Říjen 2013

Movember startuje již zítra! Jdete do toho?

Již zítra startuje každoroční kampaň, jejímž poselstvím je upozornit na rakovinu prostaty a na další mužská onemocnění.

Klub ruských filmu v Ruském centru

Srdečně zveme vás do

Záznam z Dioné on Air o AS ZČU

Záznam rozhovoru s předsedou AS ZČU RNDr. Petrem Tomiczkem, CSc. a předsedkyní SK AS ZČU Bc. Alenou Kašákovou, který jsme vysílali v úterý 29. 10.

Nábor do Registru dárců kostní dřeně přímo na ZČU

Jako doprovodná akce k jubilejnímu 15. semestrníku celouniverzitního dárcovství krve Univerzitní upír proběhne registrace mezi potenciální dárce kostní dřeně přímo v prostorách ZČU. Zájemci tak nebudou muset jet do nemocnice na Lochotíně a složitě hledat příslušné oddělení...

Garsonka - Božkov

Nabízím podnájem garsonky Plzeň - Božkov

cena: 3000,- vč. energií

Dostupnost: 100 m od zastávky trolejbusu č.12

kontakt: bozkovpodnajem@gmail.com

Volby do AS ZČU - přehled kandidátů

Dnes byla zveřejněna jména kandidátů do Akademického senátu ZČU za jednotlivé volební celky. Podívejme, kdo má zájem hájit zájmy studentů v nadcházejících dvou letech (průběžně aktualizováno...)

Budete skládat zkoušku z jazyka formou prezentace?

Přijďte se podívat na 6. ročník Konference studentských odborných prezentací v cizích jazycích!!! Poslechněte si, jak vaši spolužáci umí prezentovat v cizím jazyce a zda dokáží zaujmout.

Dioné on Air s představiteli AS ZČU

V rámci volebního zpravodajství pro Vás server Dioné ve spolupráci s rádiem Bomba připravil rozhovor s předsedou AS ZČU RNDr. Petrem Tomiczkem, CSc. a předsedkyní SK AS ZČU Bc.

Volby do AS ZČU a dodržování předpisů univerzity

Listopad bude na ZČU ve znamení voleb. Rozhodovat by se mělo o složení Akademického senátu ZČU a nově obsazeno bude rovněř 5 fakultních senátů (FAV, FEK, FEL, FPE a FUD, přičemž FST volila už v říjnu). Na dvou fakultách (FEK a FEL)  by pak měly proběhnout volby děkanů. O všech těchto hlasováních Vás bude náš server podrobně informovat. Zatím se však sami potýkáme s nedostatkem informací v důsledku nedodržování příslušných lhůt stanovených ve volebních řádech...

Setkání s kriminalisty

Občanské sdružení Ius Infinitum, Vás srdečně zve na tradiční akci "Setkání s.."