Září 2014

Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni

Dne 18. března 2015 se uskuteční již 20. ročník Veletrhu pracovních příležitostí, pořádaný organizací IAESTE při ZČU ve spolupráci se Stavovskou unií studentů ZČU a Západočeskou univerzitou. Akce se již tradičně bude konat od 10:00 do 16:00 ve vstupních prostorách budov Fakulty elektrotechnické a Fakulty strojní na Borských polích v Plzni. 

Aktualizováno: 
18.03 10:00

Pronájem pokoje v bytě 3+1

Nabízím pronájem pokoje bytu 3+1,

Prodej učebnic

Prodám tyto knížky:

- Účetnictví 1 (Hinke, Bárková) - 50,-

- Dialog Beruf 2 učebnice + cvičebnice - 200,-

Učebnice angličtiny Tech Talk Pre-Intermediate Student´s book a Workbook

Prodám učebnice angličtiny Tech Talk Pre-Intermediate Student´s book a Workbook (vhodné například pro předměty AEL3 a AEL4). Učebnice jsou částečně vyplněné tužkou. 

Czech Culture Evening

Welcome party!

!!!SNADNÝ VÝDĚLEK!!!

Hledám dva schopné studenty na výpomoc při stěhování.


Placená stáž pro studenty IT

BACK TO SCHOOL!

t-music Back to School začíná již tento týden! Vystoupí Chinaski i Sto zvířat.

 

Tento týden začne postupně v pěti českých a moravských městech již čtvrtý ročník putovního festivalu t-music Back to School. Studenti vysokých škol tak oslaví začátek nového školního roku 2014/2015. Po vzoru minulých let je na festivalu čeká bohatý hudební program v čele s kapelou Chinaski, atraktivní doprovodný program nabitý moderními technologiemi a již tradičně vstup na akci ZDARMA.

Výstava Dialog s Hrabalem

Na říjen pro Vás Univerzitní knihovna ZČU přichystala originální výstavu Dialog s Hrabalem. Výstavu budete moci navštívit během měsíce října v prostorách knihovny v univerzitním kampusu na Borech. Nenechejte si ujít příležitost shlédnout jedinečné fotografie a další dokumenty k představením, ve kterých divadlo Dialog nastudovalo Hrabala a představilo ho Plzeňanům po svém.