Duben 2015

Pozvánka na odborný stavební seminář

Rádi bychom vás pozvali na odborný stavební seminář nejen pro studenty na téma "Moderní materiály a technologie pro výstavbu rodinných domů a obytných budov".

Výstavba sportoviště na kampusu ZČU

Na konci října minulého roku jsme vyzpovídali vedoucího KTS (Katedra tělesné výchovy a sportu) Mgr. Pavla Červenku. V rozhovoru se zmiňoval o plánované výstavbě sportovišť přímo v kampusu ZČU na Borech. Po téměř půl roce jsme se byli opět zeptat jak je či není tento plán realizován.

Díky organizaci ELSA a ZČU jsem se mohla zúčastnit zasedání OSN v New Yorku

Někteří si pod slovíčkem ELSA vybaví spíš známou filmovou lvici než studentskou organizaci. Proto přinášíme článek, kde se o této organizaci a jejích aktivitách dozvíte více, spolu s rozhovorem s Terezou Tupou, která se díky členství dostala až do New Yorku na zasedání OSN.

Windows Administrator

Mas pri skole trochu casu a rad by sis prohloubil znalosti z operacnich systemu MS Windows, pocitacovych siti a castecne Linuxu ??

Operátor Network Operations Center

firma: SUPTel - DISK s.r.o.

pozice: operátor Network Operations Center

V našem non-stop síťovém dohledovém centru nabízíme pozice pro

Promítání dokumentu Zemřít ukamenováním

Univerzitní knihovna Vás díky programu Promítej i ty! zve každý týden na promítání některého z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání probíhá v hale Knihovny Bory.

Tentokrát jsme vybrali dokumentární snímek Zemřít ukamenováním (Farid Haerinejad, Mohammad Reza Kazemi / Írán, Nizozemí / 2009 / 73 min.)

Promítání dokumentu Zemřít ukamenováním

Univerzitní knihovna Vás díky programu Promítej i ty! zve každé týden na promítání některého z dokumentů z festivalu Jeden svět. Promítání probíhá v hale Knihovny Bory.

Tentokrát jsme vybrali dokumentární snímek Zemřít ukamenováním (Farid Haerinejad, Mohammad Reza Kazemi / Írán, Nizozemí / 2009 / 73 min.)

Kolej roku light show

KOLEJ ROKU LIGHT SHOW se historicky poprvé předvede také v Plzni. V úterý tam nesmíš chybět!

Volná exkurze do podniku CZECH PRECISION FORGE

Podnik Czech Precision Forge, a.s. nabízí studentům ZČU volné komentované prohlídky podniku.

Rozhovor s doc. Ing. Jiřím Kotlanem, CSc., aneb od studenta po děkana

Máme pro Vás rozhovor s doc. Ing. Jiřím Kotlanem, CSc., který je z Fakulty elektrotechnické z Katedry teoretické elektrotechniky.