Květen 2015

Noční Inventura 14.6. Plzeň

Hledáme Trainee do oddělení konstrukce a technologie

Jsme společnost zabývající se výrobou chladícího/mrazícího nábytku a klimatizací. Pro naše výrobní závody v Berouně a v Mýtě u Rokycan hledáme absolventy (nebo studenty posledních ročníků) na pozici Trainee do oddělení konstrukce (Mýto) a do oddělení technologie (Beroun i Mýto).

Ondřej Neff (a jeho dílo) očima studentů

Univerzitní knihovna a Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara ZČU Vás zvou na výstavu ilustrovaných, komiksových a lentikulárních plakátů na téma Ondřej Neff (a jeho dílo) očima studentů specializace Komiks a ilustrace pro děti.

Zahájení výstavy spojené s autorským čtením Ondřeje Neffa proběhne ve středu 3. června v 17:00 v Knihovně Bory.

Katalog iKariéra

Blíží se ti konec studia? Chceš najít práci, brigádu nebo téma tvé diplomové/bakalářské práce? Tak právě pro tebe je tu připravena online verze katalogu ikariéra. 

Volný pokoj - Košutka

Ahoj, nabízíme podnájem pro jednoho v neprůchozím pokoji v bytě 3+1. Byt se nachází cca 50m od MHD na košutce, okno pokoje je orientované do klidného vnitrobloku.

Jak na předzápis rozvrhu na příští rok

A je to tady! Neoblíbené zkouškové období je před námi. S koncem letního semestru se ale pojí také předzápis předmětů do dalšího roku! Jak a kdy se na tento proces vrhnout vám poradí Dioné….

Co říkají studenti z technických fakult na konec semestru a začátek nového zkouškového období?

Blíží se konec letního semestru a začátek zkouškového období. Co na to říkají studenti z technických fakult?

E-shop Vydavatelství ZČU

Sháníte skripta nebo odbornou literaturu ke studiu? Nebo někoho chcete potěšit propagačními předměty univerzity? Nově můžete toto vše nalézt v e-shopu vydavatelství Západočeské univerzity v Plzni.

Výjezd na zahraniční stáž

Každý v denním tisku čte o tom, že je Rusko nehostinný kraj, kde je málo peněz, chudoba a cizinci nejsou v zemi vítáni, protože Rusové jsou velcí nacionalisté.