Srpen 2015

Léto za námi, školní povinnosti před námi

Léto a volné měsíce pomalu mizejí v nenávratnu a škola se svými seminárními pracemi, zákeřnými testy a nekonečnými přednáškami se kvapem blíží. A na nástup na vysokou školu se připravují netrpělivě i spousty bývalých maturantů. A několika z nich jsme se zeptali na to, jak se cítí a co si myslí o svém budoucím studiu.

Byt 1+1 k pronájmu

Nabízím k pronájmu byt 1+1 umístěný v přízemí rodinného domu-lokalita Slovany. Dostupnost tramvaj č.2(cca3min), trolejbus č.12(cca3min), autobus č.30(cca6min).

Charitativní běh se blíží

Pomáhat blízkým není nikdy na škodu a když člověk si zároveň zasportuje, kdo by neodolal. Takovýmto způsobem uvažuje Jan Bielik, budoucí student prvního ročníku politologie, který 25. 9. 2015 pořádá Charitativní běh Plzní. A my jsme ho zastavili zrovna uprostřed jeho tréninkového procesu a zeptali jsme se ho, jak to vše bude probíhat.

Charitativní běh se blíží

Pomáhat blízkým není nikdy na škodu a když člověk si zároveň zasportuje, kdo by neodolal. Takovýmto způsobem uvažuje Jan Bielik, budoucí student prvního ročníku politologie, který 25.9.2015 pořádá Charitativní běh Plzní. A my jsme ho zastavili zrovna uprostřed jeho tréninkového procesu a zeptali jsme se ho na to, jak to vše bude probíhat.

Dioné vyhlašuje soutěž!

Ano, přesně tak. Sice je léto, ale to neznamená, že Dioné má volno. Rozhodli jsme se pro vás připravit malou soutěž o věcné ceny.

Proč si zapsat kurzy AEL5, AEL6

Náplň kurzů AEL5,6  byla stanovena na základě průzkumu u technicky orientovaných firem v západočeském regionu tak, aby studenti se naučili jazykové znalosti a dovednosti, které budou při svých budoucích profesních aktivitách aktuálně potřebovat, a byli schopni úspěšně komunikovat v anglicky mluvícím pracovním prostředí.