Listopad 2015

Každý může pomáhat

V dnešní společnosti stát vydává na sociální potřeby svých obyvatel málo peněz, a tak jeho roli musí zastat různé soukromé osoby nebo neziskové organizace. Mnozí to dělají proto, že při darování peněz nějaké organizaci lze si odečíst daně, ale existuje i menšina lidí, kteří to dělají prostě z dobré vůle, pomáhají bezdomovcům, dávají peníze neziskovým organizacím a nebo se snaží získat peníze jinak a nechtějí za to nic. Mezi takové lidi patří Lucie Hendlové, sympatická slečna s dlouhou bloňďatou hřívou, která takto pomáhá již několik let a to jí je jenom 21 let.

SmartUp: nový program pro mladé lidi se zajímavými nápady

Máte nápad, jak zlepšit něco ve vašem okolí, ale zatím jste ho neuskutečnili? Je vám mezi 15 a 26 lety (včetně)? Tak neváhejte, utvořte 2-5 členný tým a přihlaste se do programu SmartUp, který nejen, že vám s realizací vašeho cíle pomůže, ale zároveň se toho spoustu naučíte!

Možnost výdělku

Hledám studenta nebo studentu se znalostí autocad-u na spolupráci.

Kontakt: e.kukutsch@gmail.com

Vývojářská Plzeň: AngularJS nebo ReactJS?

Zajímá tě vývoj software a chceš se něco nového naučit? Přijď na setkání Plzeňských vývojářů. Tématem budou moderní nástroje pro tvorbu webových aplikací. Po setkání zajdeme na pivo a pokecáme.

Hledáme posily do týmu – BRIGÁDA u Ski-instruktori.cz

Hledáme posily do týmu Ski-instruktori.cz, kteří provozují též

Po stopách komisaře Schimpanskiho

Dne 18. 11. 2015 Stavovská unie studentů Západočeské univerzity uspořádala 1. ročník benefičního běhu pojmenovaný Po stopách komisaře Schimpanskiho. Jak akce probíhala si můžete přečíst v následujícím článku.

#SecFest2015 - Okna soukromí dokořán 2.12.2015

Zajímá vás (autorské) právo v IT a internetová bezpečnost? Přijďte se podívat na SecFest2015. Diskuse bude živá, dotazy anonymní, odpovědi upřímné:-)

Exodus pochod - Říjen 2015

Vážení čtenáři, letošní Exodus byl po minulých zvířátkách o něco bojovnější – božo bojovnější. Tématem byli Husité. Sešlo se nás celkem okolo 150ti a šli jsme směrem na jih - do Čižic, kolem povodí Úhlavy. Na fotky se podívejte v následujícícm článku.

Aktualizováno: 
23.11 10:44

Vítězové 8. ročníku Konference studentských odborných prezentací

Dne 10. listopadu 2015 pořádal Ústav jazykové přípravy ZČU již 8. ročník této úspěšné akce v areálu ZČU na Borech.

Mikulášský šachový turnaj

Možná jste slyšeli, že se na FAV otevřelo Centrum logických her. Kromě různých her, které si můžete i vypůjčit, či si je zde prostě zahrát, se zde každé úterý koná šachové odpoledne, které nyní vyústilo až v Mikulášský šachový turnaj.