Leden 2016

Již 10. ročník Studentského plesu ZČU je tady!

Letos to bude opravdu velké! Nejen, že ples oslaví desátiny, což je krásné, kulaté číslo, ale hlavně se na jeho pořádání aktivně podílí hned 5 studentských organizací! Které to jsou, na co se můžete na plese těšit a kde a kdy sehnat lístky, si přečtěte v následující pozvánce.

Cesta po Kyrgyzstánu aneb VŠ jako brána k cestování?

Pět vzájemně se neznajících lidí na skok za divokými krásami kyrgyzských hor

Když člověk neví co s létem a chtěl by vyrazit někam do neznáma s ne moc velkým rozpočtem, je nejlepší zapíchnout prst do globusu někam na území střední Asie. Já jsem si vybral Kyrgyzstán. Bohužel se nenašel nikdo s tak odvážným duchem jako já vyrazit takhle daleko a tak jsem hledal spoludobrodruhy na serveru Hedvábná Stezka. Nakonec jsem byl úspěšný, všechno se domluvilo a mohlo se vyrazit. Vzájemně jsme se ale střetli až v Kyrgyzstánu. Do té doby to pro mě byla jen jména, nyní jsou to přátelé.

 

Na veletrhu práce poradí zdarma právník, optik, kariérní poradce i grafolog

Tradiční plzeňský Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem je vyhledávaným setkáním zaměstnavatelů a široké veřejnosti z Plzeňského kraje. Loni jej navštívily tři tisícovky lidí zajímající se práci či informace k dalšímu vzdělávání. Nejen účast třiceti významných zaměstnavatelů je však pro návštěvníky lákadlem a motivací přijít 21. ledna mezi 10:00 a 18:00 do plzeňského Pekla.

PHP programátor

Hledám PHP programátora na vývoj webu z Plzně a okolí.

Pronájem bytu 2+1+balkon (56 m2), Plzeň-Slovany

Nabízím k pronájmu byt 2+1+balkon (56 m2) v Plzni na Slovanech vedle bazénu. Byt je částečně vybavený, po rekonstrukci, s centrálním vytápěním.

Ihned k nastěhování!