Říjen 2017

HLEDÁ SE ZPĚVÁK/ ZPĚVAČKA

Kluci z plzeňské rockové kapely Life to Live hledají spolehlivého/spolehlivou zpěváka/zpěvačku. Kluci jsou fakt týpci, je s nimi sranda. Rozhodně se nebudeš nudit. Mají za sebou povedené koncerty.

Job Fair Kontakt 2017 Plzeň

Zajímá Vás osobní uplatnění na pracovním trhu v oblasti práva? Máte zájem o pracovní příležitost v předních českých a mezinárodních advokátních kancelářích? Chcete se na cokoliv zeptat? Pak využijte příležitosti a zúčastněte se tradiční a největší akce Job Fair Kontakt 2017, pořádané studentskou organizací ELSA Plzeň. Akce se koná na půdě Fakulty právnické Západočeské Univerzity v Plzni, v úterý 7. listopadu od 10:00.

elsa

Vydavatelství se zúčastní Festivalu regionálních nakladatelů

I letos na podzim pořádá Knihovna města Plzně Festival regionálních nakladatelů. Prohlédnout si budete moct knižní novinky od nakladatelství ze západu Čech, včetně Vydavatelství ZČU. Připraven je také zajímavý doprovodný program.

Brigáda na NTC

Nabízíme zajímavou brigádu v našem výzkumném týmu, která bude zaměřena na materiálový výzkum. V současnosti jsou připraveny dvě pracovní pozice, které naleznete na stránkách NTC.

Od Exodu k ERASMU + aneb letošní ročník Exodu se ponese v duchu cestování

V sobotu 14. října 2017 se uskuteční další ročník celouniverzitního pochodu EXODUS, jehož téma naváže na nadcházející oslavy 30 let programu ERASMUS. 

Nauč se být Buddy aneb Buddy víkend na zámku v Nečtinách

Ve druhém zářijovém víkendu proběhl na univerzitním zámku v Nečtinách druhý ročník Buddy víkendu. Je to akce pro studenty, kteří se rozhodnou stát se buddym pro zahraniční studenty.

Oslavy 30 let Erasmus+

Přemýšlíš o tom, že bys vyjel/a do zahraničí? Studovat nebo na stáž? Stále máš pochybnosti? Nevíš kolik tě to bude stát a zda to zvládneš? 

 

Celouniverzitní pochod EXODUS

Po roční pauze je tu opět v plné síle Celouniverzitní pochod se vším všudy! Letošní ročník navazuje na oslavy 30 let programu Erasmus+ a je tedy tématicky laděn do samotných zemí.