10. Studentský ples ZČU

Již příští týden nás čeká jubilejní 10. Studentský ples ZČU. Že je o něj velký zájem víme nejen z vašich reakcí a komentářů na Facebooku, ale soudit můžeme i z toho, že lístky byly vyprodány v rekordním čase. Pojďte si přečíst, co vás při plesání čeká letos!

Na organizaci plesu se podílí hned 5 studentských organizací, a to ESN Pilsen, Stavovská unie studentů ZČU v Plzni, AIESEC Plzeň, ELSA Plzeň a nakonec my - Dioné! V následujících dnech se tedy můžete těšit na články, které všech 5 organizací představí, přiblíží vám jejich činnost a záměr, ale přečtete si také o možnosti vstupu či spolupráce a samozřejmě o benefitech z toho plynoucích.

Tentokrát jste při facebookovém hlasování vybrali téma Great Gatsby, takže se v tento večer přesuneme do 20. let 20. století. Vzhledem k tomu, že jsme sami studenti, víme, že spoustu z vás už si sehnalo dobový oblek či šaty, takže se nemusíte bát, že byste v "gatsbyovském" přišli oháknutí jako jediní. Zde je malá ukázka a inspirace, čím se tento styl vyznačuje.

Gatsby style - men

Gatsby style - women

A nyní na co se můžete těšit? Akci bude uvádět moderátorská dvojice Jana Jankovská z ESN Pilsen a Jiří Chroust z Rádia Bomba. Celým večerem nás hudebně provede kapela Brideband, která nás začne v 19 hodin zvát na parket. Vstup do sálu je ale možný již od 18:50 a apelujeme na vás, abyste nepřicházeli na poslední chvíli, neboť je pak u šaten kolem osmé velká fronta, čímž je zdržen celý ples. Oficiální zahájení provede tradičně rektor ZČU Doc. Dr. RNDr. Miroslav Holeček ve 20 hodin. Ti z vás, kteří už jsou na ples celí natěšení, se však nemusí bát, že by se tam hodinu nudili. Právě naopak! Po úvodním slovu moderátora nás totiž čeká v 19:35 taneční workshop, kde se naučíme základní krok Waltzu. „Tento tanec v ¾ taktu pocházející z Anglie se vyznačuje svojí ladností, něžností a typickou dynamikou. Určitě se s ním v průběhu večera několikrát setkáte. Jedná se o malý základ společenského tance, který by měl každý student mít,“ říká Vladimír Hána z tanečního klubu ATK Standard Cheb (ale zároveň z Dioné), který nás Waltz bude učit.

Po zahájení nás čeká vystoupení tanečníků Petry Parvoničové, kteří nás jistě překvapí něčím novým a osobitým. Ve 21:20 se parket změní na módní molo! Čeká nás totiž dobová módní přehlídka s malým překvapením. Ve 22:25 nás na drinky navnadí barmanská show a po taneční pauze se vrátíme v 00:00 s půlnočním překvapením! Tančit budeme poté moci až do 2 do rána, následně se nás případně ujme Studna se svou afterparty, kde jsou zajištěny i akční drinky. V průběhu celého večera si v malém sále užijeme stylový playlist, který je pro tuto událost speciálně připraven.

Na každém plese jsou často různé soutěže o ceny. Ty nás neminou ani tady! Již od začátku večera bude možné koupit za 25 Kč lístek do tomboly, kde čeká mnoho zajímavých cen. Zmínit můžeme například PS4 či wi-fi routery. Vytvořili jsme pro vás navíc akci – když koupíte 5 lístků, platíte pouze 100 Kč. Nevýherní lístky jdou pak do slosování o hlavní ceny, takže je určitě nevyhazujte! Tato populární soutěž zjistí své výherce ve 22:30 a z cen prozradíme například PS4, mobilní telefon, pivní pípu či jazykový kurz. Losovat se budou hned 3 ceny - první v přibližné hodnotě 10 000 Kč, druhá v přibližné hodnotě 6 000 Kč a třetí v hodnotě cca 3 000 Kč. Jako každoročně se může stát, že se na pódiu s výherním lístkem sejdete dva. V takovém případě je zde soutěžní rozstřel a čeká vás otázka či úkol.

Program plesu

 

Myslím, že se opravdu máme na co těšit, to bude jízda! Vždyť Little Party Never Killed Nobody!

 

 

PS: Zmíněné časy jsou jen orientační.

 

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.