21. Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni

Již po 21. se bude konat tradiční Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni, který můžete navštívit ve středu 16. března od 10:00 do 16:00 v univerzitním kampusu na Borech v budovách Fakulty elektrotechnické, Fakulty strojní, Fakulty aplikovaných věd a Univerzitní knihovny.

Veletrh pro Vás pořádá Stavovská unie studentů ZČU, studentská organizace IAESTE a samozřejmě Západočeská univerzita v Plzni. Těšit se můžete na více než 170 firem.

Tak neváhejte, aktualizujte své životopisy a příjďte se nabídnout firmám. Každý určitě najde své, někdo možná budoucího zaměstnavatele, trainee, realizace bakalářské/diplomové/doktorské práce ve firmě, nebo brigádu.

Více informací naleznete zde na oficiálních WWW stránkách veletrhu, aktuality najdete na Facebooku

16. March 2016 - 10:00 - 16:00