27.4. KAPELÁŽ VIII

Již příští týden se koná osmá Kapeláž!

A co to Kapeláž vůbec je? Soutěžní festival studentských kapel, který se tradičně koná v prostorách univerzitního kampusu na Borech. Na super hudbu se můžete těšit 27.4. od 15 do 22 hodin.

Poslechnete si zde nejrůznější žánry pod taktovkou studentských kapel. Kapely jsou tvořeny studenty, někdy i vyučujícími. Vstup je zdarma a něco pro vaše jazýčky je samozřejmostí.

Dovolím si citovat jednoho účastníka z minulých akcí: "Fakt dobrej nápad, není nic lepšího, než si po cvíku zajít na jedno a poslechnout dobrý kapely pod širým nebem. A to všechno v okruhu 100m."

Tak co, zajdete i Vy po přednášce či cviku na jedno a necháte si ho zpříjemnit hudebním nářezem pod širým nebem? Stejně jako předešlé ročníky jsme si pro vás připravili několik překvapení.

Letos se navíc poprvé v historii spojí Kapeláž s akcí: Běh s rektorem. Každý účastník běhu si bude moci dopřát odměnu v našich stáncích.

27. April 2016 - 15:00 - 22:00