AEGEE Plzeň úspěšně uspořádalo jíž 8. ročník Skiweeku

Od 5. do 11. března se studenti zahraničních univerzit zúčastnili tzv. Skiweeku, který jíž po 8. za sebou uspořádala studentská organizace AEGEE Plzeň, působící na Západočeské univerzitě. Jak už název napovídá, jednalo se o lyžařský a snowboardový kurz, který se letos uskutečnil v Harrachově, ale i v Praze.

Letos do Harrachova a Prahy přijely různé národnosti  - například z Izraele, Kypru, Španělska a mnoho dalších.

V Praze zahraniční studenti strávili 2 dny, kde si prohlídli historické centrum města  a pak následoval pobyt v Krkonoších.

Kromě lyžování a snowboardingu si měl každý zahraniční student připravit krátkou prezentaci o své rodné zemi. Součástí prezentace byla i ochutnávka lokálních produktů z dané země. Na fotografii jsou studentky z Ukrajiny, které si připravily velice zajímavou prezentaci o ukrajinské čokoládě, kterou pak samozřejmě mohli všichni ochutnat.

Jestli máš rád cestování a kulturu, můžeš letos v létě vycestovat s AEGEE Plzeň do více než 50 destinací od Kanárských ostrovů až po Transsibiřskou magistrálu.

Pokud se chceš dozvědět víc, navštiv náš stánek na Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni.

Více informací:

Na našem facebooku

https://www.facebook.com/aegee.plzen/?fref=ts

 Nebo webu s přátelené pobočky v Praze

http://www.aegee-praha.cz/

 

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 1 (1 vote)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed WordPress Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.