AIESEC opět rozšiřuje svůj tým o nové tváře

Teoretické vědomosti jsou důležité, ale proč si je nevyzkoušet rovnou v praxi? Máš spoustu snů, nápadů, ale chybí ti prostor je realizovat? Zajímá tě PR, IT, HR, láká tě jednání s firmami či studenty face to face, ale především chceš rozvíjet svou osobnost jinak než sezením na přednáškách?
Využij příležitosti stát se členem největší mezinárodní studentské organizace AIESEC. Do 1. března vyplň přihlášku na www.plzen.aiesec.cz nebo si přijď pro více informací na naší pobočku.

Data informačních schůzek:

Út      15. 2.          16:30 - 19:00
St      16. 2.          16:30 - 19:00
Po     21. 2.         16:30 - 19:00
St      23. 2.          16:30 - 19:00

Vždy v HJ 202 (Husova 11).

Nepropásni šanci něco dokázat a být o krok před ostatními!

Pokud se nechceš stát naším členem, můžeš se k nám přidat alespoň na Facebooku a mít tak přehled o tom, co zrovna pro studenty pořádáme a co se u nás děje.

Autor článku: Veronika Viktorová