Back to school 2012

Ve vybraných univerzitních městech se připravuje již druhým rokem jedinečná párty u příležitosti zahájení akademického roku "BACK TO SCHOOL". Přijďte s námi oslavit začátek semestru! Olomouc 18.9., Brno 20.9., České Budějovice 25.9., Plzeň 27.9., Pardubice 2.10., Praha 4.10.

V Plzni v areálu Plaza (bývalé výstaviště za řekou) vystoupí od 15 do 22 hodin přední domácí kapely, jako je dynamická Vypsaná fixa, pop-rockoví Mandrage, Eddie Stoilow, skáčkoví recesisté Tleskač nebo energičtí Cocotte Minute. Bude připraven rovněž bohatý doprovodný program - po nadšených ohlasech nebude chybět t-music Academy s kreativními i vtipnými disciplínami, originální malířský ateliér či interaktivní zábavné prezentace přírodovědných a technických oborů.  Bližší informace např. na Facebooku  

 

27. September 2012 - 15:00 - 22:00
Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (1 vote)

Komentáře

Get a lot of rest, that is

Get a lot of rest, that is the means by which you get ready ...: p Actually, you do not have to get ready to go to school,  buy an essay online  it will be a similar thing than heading out to the ninth grade. The main things that change are: teachers, schoolmates, and material. You can plan for those things, right?

univers-esthetique.com

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.