Buddy víkend, aneb studenti ZČU na zámku

Studentská organizace ESN Pilsen pořádala tento víkend buddy víkend, kterého se zúčastnilo celkem 24 studentů / absolventů ZČU. Kdo či co je Buddy? Buddy je student z Plzně, který pomáhá přijíždějícím zahraničním studentům v prvních dnech jejich pobytu zde :) O tom jaké to je a co se dělo na buddy víkendu se dočteš v tomto článku.

Buddy studenti

Buddy víkend se konal na univerzitním zámku v Nečtinech. Program začínal v pátek odpoledne a končil v neděli chvilku po poledni. Pátek pro nás byly připraveny různé teambuildingové a seznamovací hry a byli jsme rozděleni do týmů, v kterých jsme plnili různé úkoly. Celý víkend byl vsazen do doby Willyho Foga a jeho Cesty kolem světa za 80 dní, a tudíž jsme za splněné úkoly putovali dál a dál :)

Buddy víkend

Abychom nezaháleli, každé ráno začínalo budíčkem a rozcvičkou, které jsme se kupodivu vždy v plném počtu zúčastnili :)

Buddy víkend

Sobotní dopolední program byl plný workshopů o tom, jaké situace mohou nastat po příjezdu studenta a jaké je nejlepší řešení. Programu se účastnili i zástupci zahraničních vztahů, kteří byli k dispozici pro nejrůznější dotazy a v interaktivní části pokládali záludné otázky.

Buddy víkend

Odpoledne jsme se vydali na průzkum okolí, během kterého na nás čekalo několik zapeklitých úkolů, které bylo třeba splnit, abychom se posunuli dále.

Zakončením bylo posezení u ohně, hraní na kytaru a opékání buřtů, které se nám protáhlo dlouho do noci, a to hlavně díky noční bojovce, která nás zavedla do zámecké zahrady kolem rybníku.

Buddy víkend

V neděli jsme byli seznámeni s aktivitami ESN Pilsen a s akcemi, které jsou připraveny pro zahraniční studenty na celý semestr. Tímto se celý víkend zakončil a my jsme se museli opět vrátit do reality.

Chceš se dozvědět více o studentské organizaci ESN Pilsen? Tak neváhej a mrkni na webové stránky či Facebook

Váš hlas: Žádná Průměr: 4 (1 vote)