Career DAYS jsou první a jediný festival kariéry v ČR

Festival, který je tu pro studenty od studentů už od roku 1993.

Stále váháš, jaké práci se v budoucnu věnovat nebo tě už nebaví jednotvárné odpovídání na pracovní inzeráty a chceš hledat práci zábavnějším způsobem? Pokud chceš nejdřív firmu poznat, než do ní nastoupíš, tak bys neměl přestat číst.O čem to vlastně celé je?

Čekají na tebe dva dny plné zážitků a aktivit, které ti pomůžou na cestě za vysněnou kariérou. Dáme ti jedinečnou příležitost nahlédnout do zákulisí nejrůznějších firem. Zapojíme tě do komunikace s manažery skrz interaktivní tréninky, setkání, případové studie a panelové diskuse. Setkáš se s těmi nejzkušenějšími lidmi z oblasti financí, marketingu, HR, logistiky a nově také z IT, neziskového sektoru nebo start-up scény. A to nejlepší? Program je pouze a jen ve tvé režii,  sestavíš si ho totiž na základě vlastních priorit!

 

Stále ti to nestačí? To není všechno!

Tu pravou festivalovou atmosféru si můžeš užít v naší chill-out zóně nebo v pátek na afterparty. Také nezapomeň zavítat na stage “Tvoje kariéra”, kde ti profesionálové pomůžou vyladit životopis. Hned vedle se můžeš nechat vyblejsknout nebo si natočit nápadité video CV. Buď prostě originální a užij si akci naplno!

 

Pokud se chceš při hledání vysněné práce bavit a poznat lidi ve firmě a v budoucím týmu netradičním způsobem, tak právě Career DAYS můžou být tvým odrazovým můstkem.

Proto neváhej a kup si vstupenku. Předprodej je již v plném proudu a lupen tak můžeš mít za zvýhodněných 150 Kč. Pozor, tato akce brzy skončí, tak ať ti ta příležitost neuteče! Nechceš jít sám? Domluv se s kamarády a využijte akce 2+1 zdarma!

 

Více informací najdeš na http://bit.ly/FestivalKariéry2017 nebo na naší facebookové stránce - http://bit.ly/FestivalKariery_2017.

 

 

Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed WordPress Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

I Think the career days is

I Think the career days is helping the students to get a job in their dream company. They can talk with the managers and with other persons in the company to know more about the working of various firms. So be apart of the career days. obgyn free clinic

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.