Český kulturní večer

Přesně za týden se bude konat první kulturní večer - culture evening - tohoto akademického roku. Jako pokaždé budeme začínat český kulturním večerem, na kterém Erasmus studenty seznámíme s důležitými informacemi o naší zemi - státními symboly, prezidentem, naší měnou, typickými sporty, hudbou, jídlem, pitím... A tuto prezentaci zakončíme rautem, kde budou moci Erasmáci ochutnat například české buchty, vánočku, bábovku, štrůdl, bramborový salát s řízky, a samozřejmě plzeňské vošouchy! :)

Českým kulturním večerem to ale nekončí, každých 14 dní si pak vybrané národnosti připraví vlastní večer, kde představí svojí zemi, kulturu, a připraví si ochutnávky typických jídel. Již 27. října se můžete těšit na Chorvatsko, Portugalsko, Španělsko, Itálii a Bulharsko. 10. listopadu se nám představí Německo, Velká Británie, USA, Slovensko a Norsko. Následovat je bude 24. listopadu Turecko, Řecko, Tchaj-wan, Maďarko a Rumunsko. S kulturními večery se pak rozloučíme 8.12., společně s Francií, Nizozemím, Litvou, Polskem a Mexikem.

A kde se tedy za týden (tj. 13. 10.) sejdeme? Ve vysokoškolském klubu Ucho, přesně ve 20 hodin. VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI! :)

Pro aktuální informace sledujte FB událost.

Vaše ESN Pilsen

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.