Cestovatelský večer odhalí krásy Turecka a Vietnamu

Ve čtvrtek 27. dubna si můžete přijít poslechnout zážitky a zajímavosti z Vietnamu a Turecka, které byste v průvodci jen těžko hledali. Cestovatelský večer Sem & Tam - Poznej Vietnam a Turecko, začíná v 18 hodin v Kulturce ZČU.

Tentokrát se společně s Davidem přesuneme do dalekého Vietnamu, kde v rámci zahraniční stáže učil místní děti anglický jazyk. Dozvíte se nejen, jaké to je vyrazit do zahraničí na stáž, ale také zajímavosti a postřehy během jeho pobytu ve Vietnamu. Tajemství Turecka vám pak odhalí Michal, který zde účinkoval v neziskové organizaci. Přesvědčí vás o tom, že Turecko, skrývá mnohé krásné zážitky a nové zkušenosti.

Více informací najdete na facebookové události Cestovatelský večer

Pokud se zajímáte o zahraniční stáže, prohlédněte si webové stránky

27. April 2017 - 18:00 - 20:00