Cestovatelský večer s AIESEC

Určitě už jsi někdy slyšel o organizaci AIESEC. A pokud přece jenom ne, krátce ti jí představíme. AIESEC je nevládní nezisková organizace, která pomáhá lidem odemknout svůj potenciál a která se snaží rozvinout vůdčí schopnosti prostřednictvím leadership programů.

AIESEC ti může nabídnout praxi, díky které poznáš nejen sám sebe, ale spoustu nových přátel a otevře ti to cestu k novým možnostem. Jednou takovou možností může být Global Volunteer.  A o co jde? Global Volunteer je krátkodobá dobrovolnická stáž, díky které poznáš svět z jiné perspektivy.

OSN (Organizace Spojených Národů) oznámila svůj plán pro rok 2030 – Cíle udržitelného rozvoje. OSN věří, že pokud se lidstvu podaří naplnit tyto cíle, bude to znamenat lepší budoucnost pro nás všechny. Proto se každý z projektů Global Volunteer zaměřuje vždy na alespoň jeden z nich. Co to znamená pro tebe? Máš možnost stát se jedním z dobrovolníků, který napomáhá dělat svět lepším. Zároveň poznáš spoustu nových přátel a míst.

Jestli tě Global Volunteer zaujal, neváhej a přijď se 15. listopadu v 17:00 podívat na Cestovatelský večer do Kulturky ZČU a poslechni si zajímavosti od studentů, kteří se nebáli a díky AIESEC vycestovali do různých zemí. Konkrétně do Ukrajiny a Indonésie. Dozvíš se o tom, jak to na stáži chodí, o kultuře, nebo jaké jídlo zde stojí za ochutnávku. Tak určitě doraž a poslechni si #myAIESECstory, těšíme se na tebe!

 

Více informací o stážích najdeš zde -> http://bit.ly/chcivycestovat

FB událost Cestovatelského večera zde ->  http://bit.ly/udalostnafb

15. November 2017 - 17:00 - 22:00
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Just mention it in your

Just mention it in your computer system for the add printer add wifi printer windows 10. It would be very easy for you which can solve your problem add wireless printer windows 10.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.