Daruj dětskou knihu

14. únor není jen dnem zamilovaných, ale i Mezinárodním dnem darování knihy! Pokud máte chuť anonymně darovat novou nebo přečtenou dětskou knihu, přineste ji do Univerzitní knihovny. Ta zprostředkuje její předání do Mateřské školy pro zrakově postižené a vady řeči.

Knihy můžete darovat na všech pobočkách Univerzitní knihovny ve dnech 7. - 16. února 2018. Radost udělá každá dětská kniha bez ohledu na žánr. Darované knihy knihovna předá Mateřské škole pro zrakově postižené a vady řeči, Ke Špitálskému lesu 3.

Knihovna navazuje na úspěšnou akci z loňského roku. Před rokem jste spolu s ní obdarovali knihami lůžková oddělení a LDN Městské nemocnice Plzeň, Privamed a. s. a Fakultní nemocnice Plzeň. Do každé z nemocnic jste darovali téměř 500 titulů knih.

Děkujeme všem, kteří se zapojí. Letos na Vás v knihovně navíc čeká malá sladká odměna!

plakát k akci

7. February 2018 - 0:50 - 16. February 2018 - 20:00
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

The full time staffs are

The full time staffs are extremely strong of your work and endeavor to lead you to the correct course for your profession in case you're an understudy right hand, at any rate. They will endeavor to allude to the associations you will require and Help With Assignment Writing furthermore attempt to enable you in the event that you to have any worries. Free work is additionally supported so there is practically zero micromanaging.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.