Dioné: Přednáška o výjezdu do UK jako Au Pair

Napadlo vás, si od studia na "chvíli" odpočinout, například si po státnicích dát rok pauzu a vyjet někam do zahraničí? Nebo dokonce před studiem a teď váháte, zda jít na VŠ, nebo mít předtím zpestření se zážitkem na celý život? Naše redaktorka Marie byla takto celý rok v Anglii jako Au Pair a Dioné pro vás již teď v listopadu přichystalo o její cestě přednášku, která je dostupná nejen studentům, ale i veřejnosti. A každý posluchač od nás získá malou pozornost!

Přednáška o výjezdu jako Au Pair se koná již v pondělí, 28. listopadu, od 18:00 v coworkingovém centru Kulturka (Sedláčkova 19). Přednáška není pouze pro studenty, vzít můžete třeba i mladšího sourozence, který o takovém výjezdu přemýšlí.

Dozvíte se nejen to, co lze touto cestou získat za zkušenosti, ale také co je k výjezdu potřeba, kde hledat potřebné informace, či jakou agenturu a rodinu si vybrat. Přednáška bude samozřejmě doplněna i o případnou diskusi, kdo nás, "Dioňáky" bude chtít více poznat, s námi může poté zajít třeba na pivko :).

Případné aktuality se dozvíte na Facebookové stránce události. Každý účastník navíc získá malý dáreček.

 

Těšíme se na Vás!

 

28. November 2016 - 18:00 - 19:30
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.