Dioné: Přednáška o výjezdu do UK jako Au Pair

Napadlo vás, si od studia na "chvíli" odpočinout, například si po státnicích dát rok pauzu a vyjet někam do zahraničí? Nebo dokonce před studiem a teď váháte, zda jít na VŠ, nebo mít předtím zpestření se zážitkem na celý život? Naše redaktorka Marie byla takto celý rok v Anglii jako Au Pair a Dioné pro vás již teď v listopadu přichystalo o její cestě přednášku, která je dostupná nejen studentům, ale i veřejnosti. A každý posluchač od nás získá malou pozornost!

Přednáška o výjezdu jako Au Pair se koná již v pondělí, 28. listopadu, od 18:00 v coworkingovém centru Kulturka (Sedláčkova 19). Přednáška není pouze pro studenty, vzít můžete třeba i mladšího sourozence, který o takovém výjezdu přemýšlí.

Dozvíte se nejen to, co lze touto cestou získat za zkušenosti, ale také co je k výjezdu potřeba, kde hledat potřebné informace, či jakou agenturu a rodinu si vybrat. Přednáška bude samozřejmě doplněna i o případnou diskusi, kdo nás, "Dioňáky" bude chtít více poznat, s námi může poté zajít třeba na pivko :).

Případné aktuality se dozvíte na Facebookové stránce události. Každý účastník navíc získá malý dáreček.

Těšíme se na Vás!

28. November 2016 - 18:00 - 19:30