Dioné v pořadu Vejška Jinak

Již zítra, 10. listopadu od 19:00, je Dioné hostem Rádia Wéčko. Uslyšíte naši šéfredaktorku, Ladu Zadranskou, kterou si pozvala moderátorka pořadu Vejška Jinak, Kristýna Šrédlová. Kromě toho, že se o Dioné dozvíte mnoho nových informací, během vysílání můžete také soutěžit o věcné ceny!

O pořadu Vejška Jinak, jsme již na Dioné psali, stejně jako o Rádiu Wéčko. Nyní jsme do vysílání pozváni i my, Dioné. Máte tedy jedinečnou příležitost se o naší studentské organizaci, důvodech, proč se k nám připojit, i možnostech propagace z naší strany, dozvědět i vy!

Zajděte zítra, 10. listopadu od 19:00 na webové stránky http://www.wecko.zcu.cz/ a poslechněte si, jaké možnosti vám nabízíme a proč je super být ve studentské organizaci. Navíc můžete vyhrát krásné ceny ze ZČU – stačí, když nás budete poslouchat a zodpovíte soutěžní otázku na facebookové stránce pořadu Vejška Jinak!

10. November 2016 - 19:00 - 20:00
Váš hlas: Žádná Průměr: 5 (1 vote)