DNY.OTEVRENYCH.DVERI.S11E06.FZS

Ve čtvrtek 20.ledna a v sobotu 22.ledna proběhly dny otevřených dveří na naší nejmladší fakultě – Fakultě zdravotnických studií. Prezentace nabízených oborů probíhaly ve dvou budovách FZS – Tylova (škodovka) a Náměstí odboje (kovboje). Novým zájemcům o studiu byly představeny obory, které se na FZS vyučují a místy si i mohli vyzkoušet praktické pomůcky, které slouží k výuce.

Prezentace přednášeli samotní studenti daných oborů, přičemž s odpovídáním na otázky nových zájemců jim pomáhali odborní asistenti kateder. Na nejurputnější tazatele nakonec čekaly připravené bonbóny FZS a možnost si odnést ještě klíčenku s logem fakulty.

Nejvíce zájemců bylo tradičně o obor Zdravotnický záchranář, který disponuje vysoce vybavenou praktickou učebnou, kde si zájemci mohli změřit tlak, natočit si EKG, zkusit si zaintubovat figurínu a třeba i vycévkovat močový měchýř figuríny.

Vstup na fakultu

U vstupu na fakultu na Vás čekala kostra a studentka =)

 

Záchranářská učebna

Záchranářská učebna

 

Slečny radioložky

Slečny radioložky

 

Prezentace oboru zdravotnický záchranář

Noví zájemci o studium

 

EKG

EKG

 

RTG

Radiologická učebna

Váš hlas: Žádná Průměr: 3.4 (5 x hlasováno)

Komentáře

Další průser přijde z FZS? Z

Další průser přijde z FZS? Z fyzioterapeutické nabídky FZS:

  • baňkování
  • jogurtová masáž
  • kineziotaping
  • atd. aneb radši ani nevědět co všechno?

AFAIK, baňkování a jogurtová masáž je placebo efekt založený na odvedení pozornosti pacienta. Alespoň primárně neublíží. AFAIK, kineziotaping je původem od chiropraktika, kde už bych to rozhodně netvrdil.

Mohli by odborní zástupci FZS dát příslušné citace klinických studií, jejich závěry byly publikovány v medicinských impaktovaných časopisech? Tj. těch, ze kterých je vědecky jasné, že uvedené funguje lépe než placebo efekt. Mohli by jednoznačně ukázat, že se na FZS neučí "šamanismus"?

ZČU má být přece vědeckou institucí, a ne propagovat alternativní medicínu, která na vědu zvysoka se...

Obhajovat neobhajitelné? Jde

Obhajovat neobhajitelné? Jde o šarlatánství, které správně nemá na vědecké instituci co pohledávat.

A přesto str. 26 dlouhodobého záměru FZS.

http://www.fzs.zcu.cz/about/vyznamne_dokumenty_FZS/Dlouhodobx_zxmxr_FZS_2011-2015.pdf

Dále oddělení nabízí bohatou nabídku kurzů pro fyzioterapeuty. Např. kurzy pořádané ve spolupráci s panem Stanislavem Flanderou (Baňkování, Kineziotaping, Jogurtová masáž, Masáž těhotných apod.)

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

I hope they will present all

I hope they will present all lectures in best style also you can teach them how to make a style which shows leadership which is the part of the future leader and make these kids better for others. or you can register online at Dissertation Writing Service who teach and help students online. I think this will help them in learning in a better way.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.