Druhý ročník soutěžního projektu adVENTURE

 

Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a Americká obchodní komora (Amcham) vyhlásily druhý ročník soutěžního projektu adVENTURE.

adVENTURE je otevřená soutěž, jejímž cílem je podpořit rozvoj inovativních nápadů, start-up firem a komercializaci výsledků výzkumu a vývoje.

  Studenti, začínající podnikatelé a jednotlivci v ní mají možnost získat přímou zpětnou vazbu na svůj nápad od zkušených investorů a následně série konzultací od předních poradenských firem, které jim pomohou svůj podnikatelský záměr dále rozvíjet. Finalisté soutěže, kteří budou moci své nápady představit investorům, získají příležitost konzultovat předem své prezentace s odborníky z mezinárodní poradenské společnosti Deloitte.  Soutěž podporuje 15 partnerských subjektů, mezi nimi také Ministerstvo průmyslu a obchodu, Czech ICT Alliance nebo projekt CzechAccelerator  agentury CzechInvest. V porotě zasednou paní Margareta Křížová (Partnerka CEAG), paní Linda Vavříková (spolumajitelka firmy Allegria - Firma na zážitky), pan Tomáš Kozubek (Partner, Tarpan Partners) a pan Jan Všianský (Angel investor, 42 Angels).

Do soutěže adVENTURE se mohou hlásit všichni inovátoři, kteří mají  neotřelý nápad v jakékoliv oblasti lidského vědění. Přihlášovat se mohou do 22. října 2012 prostřednictvím webového formuláře na www.spolupraceroku.cz/adventure/prihlaska. Z přihlášek vybere následně expertní porota nominovaná AFI & AmCham 8 finalistů, kteří představí své podnikatelské nápady hlavní porotě soutěže - převážně investorům - 22.  listopadu 2012 v podnikatelském inkubátoru Node5 v Praze. Zde se také vyhlásí 3 nejlepší projekty soutěže. Všichni finalisté získají série konzultací a praktických seminářů od partnerů soutěže. Tří vítězné projekty se mohou těšit také na individuální konzultace s investory. Více informací je k dispozici na webové stránce soutěže  www.spolupraceroku.cz/adventure .

Kontaktní osoby: Veronika Szentiványiová (veronika@amcham.cz), Eva Bendlová (eva.bendlova@afi.cz) a Martin Michalov (martin.michalov@afi.cz).

Leták: http://www.enterprise-europe-network.cz/php/dejsbrvst.php?file=adventurevyzva_7710.pdf&hash=58e9420c5ed56f25b19

 

Aktualizováno: 
19. October 2012 - 18:59
Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (1 vote)

Komentáře

pod pojmem "adventure" si

pod pojmem "adventure" si teda představuju úplně jiný věci než tohle

ale ono to neni "adventure",

ale ono to neni "adventure", ale "adVenture"=(ad venture), a to tomu vcelku odpovídá..

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.