Druhý ročník soutěžního projektu adVENTURE

Sdružení pro zahraniční investice (AFI) a Americká obchodní komora (Amcham) vyhlásily druhý ročník soutěžního projektu adVENTURE.

adVENTURE je otevřená soutěž, jejímž cílem je podpořit rozvoj inovativních nápadů, start-up firem a komercializaci výsledků výzkumu a vývoje.

Studenti, začínající podnikatelé a jednotlivci v ní mají možnost získat přímou zpětnou vazbu na svůj nápad od zkušených investorů a následně série konzultací od předních poradenských firem, které jim pomohou svůj podnikatelský záměr dále rozvíjet. Finalisté soutěže, kteří budou moci své nápady představit investorům, získají příležitost konzultovat předem své prezentace s odborníky z mezinárodní poradenské společnosti Deloitte.  Soutěž podporuje 15 partnerských subjektů, mezi nimi také Ministerstvo průmyslu a obchodu, Czech ICT Alliance nebo projekt CzechAccelerator  agentury CzechInvest. V porotě zasednou paní Margareta Křížová (Partnerka CEAG), paní Linda Vavříková (spolumajitelka firmy Allegria - Firma na zážitky), pan Tomáš Kozubek (Partner, Tarpan Partners) a pan Jan Všianský (Angel investor, 42 Angels).

Do soutěže adVENTURE se mohou hlásit všichni inovátoři, kteří mají  neotřelý nápad v jakékoliv oblasti lidského vědění. Přihlášovat se mohou do 22. října 2012 prostřednictvím webového formuláře na www.spolupraceroku.cz/adventure/prihlaska. Z přihlášek vybere následně expertní porota nominovaná AFI & AmCham 8 finalistů, kteří představí své podnikatelské nápady hlavní porotě soutěže - převážně investorům - 22.  listopadu 2012 v podnikatelském inkubátoru Node5 v Praze. Zde se také vyhlásí 3 nejlepší projekty soutěže. Všichni finalisté získají série konzultací a praktických seminářů od partnerů soutěže. Tří vítězné projekty se mohou těšit také na individuální konzultace s investory. Více informací je k dispozici na webové stránce soutěže  www.spolupraceroku.cz/adventure .

Kontaktní osoby: Veronika Szentiványiová (veronika@amcham.cz), Eva Bendlová (eva.bendlova@afi.cz) a Martin Michalov (martin.michalov@afi.cz).

Leták: http://www.enterprise-europe-network.cz/php/dejsbrvst.php?file=adventurevyzva_7710.pdf&hash=58e9420c5ed56f25b19

Aktualizováno:
19. October 2012 - 18:59
Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (1 vote)