Excelent Halloween Party

Kdo se v pátek 27. 10. pohyboval v okolí, nebo přímo v Pantheonu, mohl se snadno vyděsit! Na každém kroku totiž potkával nejrůznější přízraky, strašidla, mrtvé nevěsty... Důvod? Excelent Halloween Party, kterou pořádalo ESN Pilsen ve spolupráci s další studentskou organizací fungující při Lékařské fakultě UK v Plzni, ISMAPem.

party

Každý návštěvník této party dostal na uvítanou panáka Jagërmaistera, a pak už mohl vybírat z akčních drinků, které jsme pro ně pro tuto příležitost domluvili, např. White Spirit (gin + tonic) za pouhých 40 Kč.

Celý Pantheon byl tématicky vyzdobený v duchu Halloweenu, ať už v přízemí nebo v prvním patře, kde byl zároveň i fotokoutek.

výzdoba

S přibývající hodinou přibývalo i lidí, takže nakonec byl klub nacpaný k prasknutí, a k vidění byly vidět nejrozmanitější masky a převleky.

obraz

fff

ddd

Všichni jsme si tuhle párty parádně užili a doufáme, že na té příští se potkáme i s Vámi!! ;) Sledujte náš facebook.

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

I do not like this type of

I do not like this type of Halloween parties. In some places, people conduct this type of parties. But I do not support this party and I do not even go. But most of them have fun in this party and they conduct many other functions along with this party. http://www.wholesaletabletcosts.com

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.