Fotbalová bitva LFP vs. ZČU (report)

Dne 7.5.2014 od 17:00 se uskutečnila fotbalová bitva ZČU vs. LFP. I přesto, že celý den nebylo moc hezké počasí, přišlo celkem hodně lidí. Západočeská univerzita vyhrála jednoznačně nad LFP 6:0.

Na začátku utkání v prvních deseti minutách hned dala Západočeská univerzita první gol. Autorem této první branky byl hráč číslo 7 Petr Došlí. Již od začátku byla vidět jasná převaha našeho týmu. O druhou a třetí branku se postaral pro naši univerzitu hráč číslo 10 Tomáš Vnuk. V přestávce v poločase se hrálo o volný vstup pro deset lidí na Laser game. Vítězem poukazu pro deset lidí se stal Vojta Šik. V druhé polovině utkání jsme viděli opět tři góly. Čtvrtý gól kopl do brány LFP Michal Štrajt s číslem 8. Pátý gól vstřelil Jiří Šíša s číslem 6 a gólový účet uzavřel šestým gólem hráč s číslem 20 Milan Vančát. Zápas se jednoznačně odehrával u soupeřovi brany a i v pódiu měla Západočeská univerzita větší podporu. Při utkání byla příjemná atmosféra a diváci měli i možnost zakoupit si pivo a klobásu k té pěkné podívané. Příště si rozhodně nenechte zápas ujít.

Dále se můžete podívat na fotografie ze zápasu:

předání poháru

hráči

fanoušci fotbalu

společná fotka

fotbal

Fotbalový zápas

Fotbal ZČU vs. LFP

Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (4 x hlasováno)