Fotbalová bitva LFP vs. ZČU (report)

     Dne 7.5.2014 od 17:00 se uskutečnila fotbalová bitva ZČU vs. LFP. I přesto, že celý den nebylo moc hezké počasí, přišlo celkem hodně lidí. Západočeská univerzita vyhrála jednoznačně nad LFP 6:0.

     Na začátku utkání v prvních deseti minutách hned dala Západočeská univerzita první gol. Autorem této první branky byl hráč číslo 7 Petr Došlí. Již od začátku byla vidět jasná převaha našeho týmu. O druhou a třetí branku se postaral pro naši univerzitu hráč číslo 10 Tomáš Vnuk. V přestávce v poločase se hrálo o volný vstup pro deset lidí na Laser game. Vítězem poukazu pro deset lidí se stal Vojta Šik. V druhé polovině utkání jsme viděli opět tři góly. Čtvrtý gól kopl do brány LFP Michal Štrajt s číslem 8. Pátý gól vstřelil Jiří Šíša s číslem 6 a gólový účet uzavřel šestým gólem hráč s číslem 20 Milan Vančát. Zápas se jednoznačně odehrával u soupeřovi brany a i v pódiu měla Západočeská univerzita větší podporu. Při utkání byla příjemná atmosféra a diváci měli i možnost zakoupit si pivo a klobásu k té pěkné podívané. Příště si rozhodně nenechte zápas ujít.

Dále se můžete podívat na fotografie ze zápasu:

předání poháru

hráči

fanoušci fotbalu

společná fotka

fotbal

Fotbalový zápas

Fotbal ZČU vs. LFP

Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (4 x hlasováno)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

Due to  words with friends

Due to  words with friends cheat we can more words for play words with friends.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.