Hledáme programátory pro náš nový projekt

Typ inzerátu:
Nabídka
Kategorie:
Brigáda

Dobrý den,

Hledáme programátory pro náš nový projekt.

PROGRAMÁTOR:

- znalostí PHP, MYSQL, HTML

- čas a chuť programovat

- chuť učit se nové věci

- schopnost samostatně vyhledávat nové informace

Práce, kterou nabízíme je časově flexibilní. Práci zadáváme formou jednotlivých úkolů vždy s ohledem na čas a časové možnosti studenta.

Výše finančních hodnocení se odvíjí od časové a programátorské náročnosti daného úkolu vždy na základě domluvy.

V případě zájmu mě kontaktujte na adrese:  p.kukral@jkbusiness.cz

Těšíme se na další spolupráci.

s pozdravem programátorský team JK business company s.r.o.