Hokejová bitva o Plzeň #4

Velké hokejové derby dvou největších univerzit v Plzni je zde už počtvrté! Získá ZČU pomyslný titul čtyřikrát v řadě? Těšit se můžete nejen na super sportovní zážitek, ale také na neotřelého moderátora - celým večerem, včetně afterparty vás totiž provede Kazma Kazmitch!Akademici

Akademici Plzeň jsou složeni ze studentů Lékařské Fakulty UK v Plzni a Západočeské univerzity v Plzni. Tito naši kolegové každoročně na ledě porovnávají své síly, těšit se tedy můžete na pořádný hokej. Přijďte podpořit své hokejové zástupce a bavte se nejen u skvělé sportovní podívané, ale čeká vás i moderátor, který se s ničím nepáře - Kazma Kazmitch. Těšte se i na různé soutěže, bohatý doprovodný program a samozřejmě i afterparty v Pantheonu, kam je s lístkem z hokeje vstup zdarma.

 

  • Kdy? Středa 23. listopadu od 20:00
  • Kde? Home Monitoring Aréna (Štefánikovo náměstí 1, Plzeň)
  • Vstupné? 50 Kč v předprodeji, 80 Kč na místě

 

Kde seženete lístky i další informace se dozvíte na oficiální facebookové události.

Dioné však pro vás zjistilo exkluzivní informaci - prvních 100 piv je ZDARMA!!!
 

23. November 2016 - 20:00 - 24. November 2016 - 3:30
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

The Protestant armed force

The Protestant armed force was excessively frail, making it impossible to begin a full scale ambush on the stronghold, so Mansfeld chose to take the city by appetite. On 2 October the Protestant mounted guns arrived, however the gauge and number of the guns was little and the assault of the city dividers brought little impact. The attack proceeded, with the Protestants getting new supplies and enlists once a day, while the guards needed sustenance and weapons. Likewise, the primary city well was crushed and the stores of consumable water soon drained.
click here

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.