Hokejová bitva o Plzeň #4

Velké hokejové derby dvou největších univerzit v Plzni je zde už počtvrté! Získá ZČU pomyslný titul čtyřikrát v řadě? Těšit se můžete nejen na super sportovní zážitek, ale také na neotřelého moderátora - celým večerem, včetně afterparty vás totiž provede Kazma Kazmitch!Akademici

Akademici Plzeň jsou složeni ze studentů Lékařské Fakulty UK v Plzni a Západočeské univerzity v Plzni. Tito naši kolegové každoročně na ledě porovnávají své síly, těšit se tedy můžete na pořádný hokej. Přijďte podpořit své hokejové zástupce a bavte se nejen u skvělé sportovní podívané, ale čeká vás i moderátor, který se s ničím nepáře - Kazma Kazmitch. Těšte se i na různé soutěže, bohatý doprovodný program a samozřejmě i afterparty v Pantheonu, kam je s lístkem z hokeje vstup zdarma.

• Kdy? Středa 23. listopadu od 20:00
  • Kde? Home Monitoring Aréna (Štefánikovo náměstí 1, Plzeň)
  • Vstupné? 50 Kč v předprodeji, 80 Kč na místě

Kde seženete lístky i další informace se dozvíte na oficiální facebookové události.

Dioné však pro vás zjistilo exkluzivní informaci - prvních 100 piv je ZDARMA!!!

23. November 2016 - 20:00 - 24. November 2016 - 3:30