Hokejová Bitva o Plzeň se opět blíží!

Již třetí ročník hokejového derby mezi dvěma největšími plzeňskými univerzitami se blíží. Komu bude Plzeň patřit tentokrát? Vyhraje Lékařská fakulta, nebo ZČU obhájí své loňské i předloňské vítězství a pokusí se tak o pomyslný hattrick?

Jakožto oslava vstupu do nového školního roku se již 7. října 2015 od 18:15 koná na ledové ploše v Home Monitoring Aréně (dříve známá jako ČEZ Aréna) třetí ročník Hokejové Bitvy o Plzeň. Akci pořádá sportovní tým Akademici Plzeň, což je univerzitní hokejový tým složený z řad studentů z LF a ZČU. Ačkoliv jsou tito hráči zvyklí hrát spíše spolu, nemusíme se bát, že bychom nezažili skvělou podívanou! Fanoušci, kteří už měli dvakrát možnost tuto událost navštívit, mi jistě dají za pravdu. Minulý rok se nás na stadionu sešlo přes dva tisíce!

Lístky je možné koupit na místě, ale kdo nerad stojí ve frontě, má možnost je zakoupit i v předprodeji, a to 5. října od 17 do 20 na Koleji Bolevecká, ve stejném místě i čase také v úterý 6. října, a 5. října je 17 do 20 seženete i na Koleji Bory. Další možnost je zarezervovat vstupenky přes facebook Akademici Plzeň. Po zápase nás čeká afterparty v Pantheonu, kam mají fanoušci se vstupenkou vstup zdarma.

Takže nezapomeňte! Středa 7. října od 18:15. Dioné rozhodně nemůže chybět!

Doporučujeme se teple obléct.

7. October 2015 - 18:15 - 20:30