Jan Mühlfeit na ZČU

Před nějakým časem vznikl z iniciativy studentů Západočeské univerzity spolek, který se nazývá Přednáškový klub. Co to vlastně je? Kromě toho, že jejich ambicí je stát se nejznámějším studentským klubem v České republice, se také snaží přivést do Plzně zajímavé hosty z různých oborů a profesí a propojit tímto způsobem praxi se studiem na vysoké škole. My vás chceme pozvat na jednu takovouto přednášku.

Příští úterý, tedy 11. dubna, pořádá Přednáškový klub v budově Fakulty elektrotechnické v místnosti EP 130 od 18:00 přednášku, jejímž řečníkem bude Jan Mühlfeit. Ten bude přednášet na téma „Odemykání lidského potenciálu pro studenty“.

Jistě jste si teď položili otázku, kdo je Jan Mühlfeit? V následujících řádkách vám ho představím. Jan Mühlfeit vystudoval v roce 1986 Informační technologie na ČVUT v Praze. Po pádu komunistického režimu začal pracovat v české softwararové společnosti Software602, kde byl ředitelem mezinárodního obchodu. V roce 1993 začal pracovat ve společnosti Microsoft, kde zastával pozici marketingového ředitele. Roku 2000 se stal díky výborným výsledkům členem celosvětového vedení firmy. V roce 2002 se stal viceprezidentem firmy pro Evropu, Střední východ a Evropu a od roku 2006 se stal prezidentem Microsoftu pro Evropu. Na této pozici pracoval až do roku 2014, poté z firmy odešel a v současné době je poradcem několika mezinárodních firem (například Světové ekonomické fórum, OECD, AIESEC).

Neváhejte a přijďte!

Fb stránka Jana Mühlfaita  https://www.facebook.com/janmuhlfeit/?fref=ts

Fb stránka Přednáškového klubu  https://www.facebook.com/prednaskovyklub/?fref=ts

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Just click on this and you

Just click on this and you will be find an amazing online portal which would be very helpful for you and guys here is a chnace for you by this you can stable remote connection between two computers.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.