Je to tu zmatené

Je mi jasné, že dříve, nebo později někdo toto vlákno založí. Drupal má sice trochu nezvyklé diskuzní fórum, ale na druhou stranu co lze prohlásit za standard? Pokud tedy máte někdo vyloženě problém se zde orientovat, napište sem co byste rádi změnili a pokusím se vám vyhovět.

Komentáře

Achjo, to je problém

Achjo, to je problém nainstalovat normální PHPBB?? V tomto fóru tedy něco najít... To je pomalu za doktorát na FPR.

To s doktorátem na FPR beru

To s doktorátem na FPR beru tak, že se tu vlastně každý perfektně orientuje :)

phpBB bych se velmi rád, pokud by to bylo jen trochu možné, vyhnul. Nemám s ním vůbec kladné zkušenosti. Navíc si nemyslím, že by obsahovalo nějaké rozumné funkce, které v Drupalu nejdou udělat. Ale samozřejmě jsem otevřen diskuzi a rád si vyslechnu "proč ano".

1) příšerný Ritch-text...

1) příšerný Ritch-text... Formátuje to naprosto příšerně... Zkopírovat například z wordu nějaký text, tak se to pokusí přeformátovat podle wordu a dopadne to děsně. To samé je i v příspěvcích pod články

2) Upozornění emailem o novém příspěvku

3) Není záležitost drupalu, ale chtělo by to se zamyslet nad strukturou... Dávat příspěvek do kategorie Ostatní - Ostatní - Email od p. Průši už předpovídá, že se takto daleko nikdo nedokliká... Ubral bych jednu kategorii Ostatní.

Ok, tohle je konstruktivní

Ok, tohle je konstruktivní kritika a s tímhle se dá už pracovat. Díky za náměty, pokusím se zapracovat.

nejlepší je nekopírovat z

nejlepší je nekopírovat z wordu ale to je hlubší problém :))

Tak obvykle z wordu

Tak obvykle z wordu nekopíruju, ale co třeba z jiných webových stránek? To se stalo snad kažému, že potřeboval vložit do fóra kousek nějakého textu a udělat ho jako citovaný. To tady jde, ale vždycky mi to rozhodí celé formátování...

Malý tip (a znám to ze

Malý tip (a znám to ze stránek, které jsou taky postavené na drupalu). Co takhle do lišty ke komentářům (příp. i jinam, např. do článků) přidat tlačítko "vložit jako text"?  Když na to člověk klikne, a text vloží do otevřeného dialogového okna, tak se zruší všechny blbosti, které by text rozházely, a vloží se to pěkně sladěně.

ad 2) Přidáno. Každý má

ad 2) Přidáno. Každý má možnost nechat se upozornit na "tuto stránku", neboli konkrétní vlákno. A nebo na všechny příspěvky do diskuze. Pokud někdo nemá zájem nechávat se upozorňovat na komentáře ve všech vláknech, stačí v onom řádku odškrtnout "při novém komentáři". Nastavení je vidět vždy u nějakého příspěvku. Popřípadě v "můj účet". Maily by se měly posílat jednou za 15 minut a jsou nastaveny jako tzv digest, neboli přijde jeden hromadný e-mail místo několika jednotlivých. Každý uživatel si chování může přizpůsobit. To co tu popisuji je defaultní nastavení. Každý uživatel si může například nastavit "auto subscribe to comments", nebo-li že bude upozorňován na vše do čeho vloží komentář. A podobné.

ad 1) Rich-text v komentářích

ad 1) Rich-text v komentářích byl vstřícný krok směrem k uživatelům, kteří neznají nic jiného než word. Osobně jsem pro wiki-like-only formátování. Jsme přeci všichni na vysoké, takže by to neměl být problém ;-) Ale je mi jasné že o tom nemluvíš. Tinymce osobně považuji za velmi dobrý kus software. Je pravda, že zde je použitá již notně starší verze. Zkusím update, jestli nebude chování přijatelnější. Ale jinak souhlasím s Hekym, že kopírovat z wordu na web a předpokládat že vše bude ok je ... utopická myšlenka.

ad 3) Upraveno, díky za

ad 3) Upraveno, díky za připomínku. Myslím/doufám že až se fórum zažije, tak bude více kategorií a ty se samy někam rozřadí.

4) V tomto fóru ani v

4) V tomto fóru ani v diskuzích pod články nelze poznat nový příspěvek. Sice je tam červeně napsáno novinka, ale mrkněte třeba na diskuzi pod nové trička fav... Najdete tam 4 nové příspěvky mezi 80? Zvlášť, když ten příspěvěk může být absolutně kdekoliv??

stačí být přihlášen a vidíš

stačí být přihlášen a vidíš nový příspěvky to by s jinym fórem nešlo tak jednoduše.

Jsem přihlášený. A vidím tam

Jsem přihlášený. A vidím tam pouze ten nadpis Novinka. ALe aby mi to vylistovalo JENOM novinky, to se mi nepodařilo...

Proč by si potřeboval jenom

Proč by si potřeboval jenom novinky? Dit by si nevěděl souvislosti. Podle ně je výpis novinek zbytečnej a navíc zavádějící.

cítím to přesně obráceně...

cítím to přesně obráceně... Nechápu proč do jednoho tématu zavádět stromovou strukturu. Všichni se bavíme o tom samém. Pokud se chci bavit o něčem jiném založím si vlastní téma. To znamená, pokud by byla lineárni struktura (jako PHPBB - zive.cz) tak by mi stačilo podívat se na konec. Případně projít příspěvky na konci... Podívej se schválně na diskuzi o trička fav... A najdi mi posledních 10 příspěvků které jsem nečetl. Pozor, první který jsem nečetl je skoro jako 5 v pořadí, druhý je 30 v pořadí a další je až na konci... Naprosto nelogické! Baví se tam všichni o tom samém!

ale někomu na něco odpovídáš

ale někomu na něco odpovídáš a když budeš odpovídat jenom pomocí  "nick:" tak skoro memůžu najít časovou posloupnost diskuze mezi dvěma lidma jak bych si například u článku k exodu vzniklo sposta témat o kterejch sme se bavili. třeba na koleji máme diskuzi nestrukturovanou a neviznam se v tom.

Osobně to vidím tak, že:

Osobně to vidím tak, že: Ploché schéma je dobré pokud do siskuze koukáš denně a opravdu sleduješ vše co se tam šustne. Stromové pro pozdější čtení a jednoduché sledování toho kdo na co reagoval. Promiň, ale je pro mě 10x jednodušší sescrollovat po "novinka" nápisech, než skákat ve stránce sem a tam pomocí anchor-odkazů. Další výhoda stromu je v tom, že při odepisování vůbec nemusím opisovat/odkazovat se na to co někdo řekl.

Takže, aby se kozy nažraly a vlk zůstal celý je ve fóru pod komentářema ovládání diskuzí. Každý si tak může nastavit jaké schéma mu vyhovuje. Uznávám, že ploché schéma je tak docela znevýhodněno. Zkusím ještě zapracovat anchor-odkazy.

Přesně tak, chce to celé

Přesně tak, chce to celé předělat... Z tohodle by si člověk hodil mašli. Psychologie člověka funguje dost jinak než tenhle nenormální web.

Hi there, I dont know if I am

Hi there, I dont know if I am writing in a proper board but I have got a problem with activation, link i receive in email is not working... http://147.228.58.12/?1b7fe31203128f0af16ce19a9df,

I think this board is the

I think this board is the proper place to ask you about the activation proccess. My link is not working properly, do you know why it is happening? http://147.228.58.12/?4c1d3eb9ef30e362cce1a771f32,

Další věc k fóru. Myslím si,

Další věc k fóru. Myslím si, že odkaz takhle v hlavičce nenavštíví mnoho lidí. Stačí se podívat do Inzerce (nikdo mimo tam zatím nic nepřidal) a tady na fóru to samé. Přispívají 3-4 lidé a konec.

Souhlasím. Dnes bude schůze

Souhlasím. Dnes bude schůze týmu Dioné (Luna 20:00). Pokud máš nějaký nápad jak překopat strukturu pro lepší propagaci fóra: sem s tím, nebo na Slávku. Titulka Dioné je už strašně zaplácaná. Není možné tam přidávat nové a nové informace, to by pak zase nikdo nečetl. Osobně doufám, že se na téhle schůzi dohodne nějaký rozumný návrh jak titulku vyčistit a zpropagovat právě ty dvě nové sekce.

Máte googleAnalytics, tak

Máte googleAnalytics, tak titulku protřiďte podle něj. Pochybuju, že někdo kliká vlevo na "Akce příštích 30 dní" a "Dioné on Air & PEe/aK WEEK". Nějaké záznamy Dione on Air od května 2009? Co to dělá na titulce? To už má být dávno někde schované v historii. A úplně první příspěvek v tomto sloupci je "Konečně uveřejňujeme záznam z pořadu Dioné on Air, který byl vysílán v úterý 13. října.". To znamená měsíc starý již neaktuální text. Co takhle zobrazit poslední příspěvek/ky z fora a v inzerce??

Akce na příštívh 30 dní sou

Akce na příštívh 30 dní sou důležitý a neni třeba na ně klikat.

Pořady z rádia bych taky nejradši sundal (už protože nejsou aktuální)

Dalším krokem bylo přidání

Dalším krokem bylo přidání RSS feedu do inzerce. Které je imho daleko rozumnější než posílání mailů. Zatím globálně, budou změny, aby si člověk mohl přidat i pouze do jednotlivých kategorií. Stay tuned :)

cau, kde prosim vas najdu na

cau, kde prosim vas najdu na borech tu slavnou posilovnu?

Záleží na tom kterou myslíš.

Záleží na tom kterou myslíš. Za mě fungovala na Máchově 16 - studentská. Pak je větší posilka ve škole (na trojúhelníku) no a kousek od Luny je pak jedna komerční.

fdsag gfd vcz vdsa f as

Coolfdsag gfd vcz vdsa f as

Zdravím, chtěl bych se

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jak to bude dále:

Mám blok 5-ti předmětů (Bčka) a z nich musím jeden dát. Mám zapsán jeden, ale ten si chci nechat vyškrtnou ale nevím, zda mi to dovolí na studijním, protože měli nějaký keci. Místo něho si chci nechat dát druhý.

Může nastat situace, že dam ten jeden a ten druhej prostě nedam (mám své důvody, učitel je psychopat). Blok Bčkovejch předmětů budu mít hotovej. Co to druhý Bčko co sem nedal teda. Na konci semestru si ho mužu vyškrtnout bez problému a nemusim ho už nikdy vidět, tutíž si ho nemusim znova napsat. Je tato úvaha správná?

Díkes moc

Opravdu to tu není ideální,

Opravdu to tu není ideální, doporučuji se inspirovat diskuzním forem na www.seznamskol.eu.

a nebo to udělat jako tahle

a nebo to udělat jako tahle diskuze u onkologie

Vzhledem k absenci centrální

Vzhledem k absenci centrální informace a tomu, že nechci cíleně otravovat jednotlivé vyučující, "lepím" dotaz sem, protože to trochu ilustruje "zmatenost" tohoto fóra;-)

 

Jde o to, že uvažuji o kombinovaném studiu při práci na FAV (program Aplikované vědy a informatika, obor Matematické inženýrství), ovšem nepodařilo se mi najít, jakým způsobem je výuka organizovaná. Rozvrhy neočekávám, protože pro malý počet studentů to skutečně nemá cenu, ale obecná a především závazná informace by se rozhodně hodila. Již mám jednu neblahou zkušenost s nedokončeným studiem pro torpidního blba, který vypsal předmět s teoretickým cvičením do poloviny týdne i pro kombinované studeny a odmítal diskutovat o jakékoliv harmonizaci se skutečně nutně povinnými laboratořemi. Takže jsem si prošel všechny předměty ze studijního plánu (vesměs KMA, některé KME), ale informace o výuce pro kombinované studenty jsem našel jen omezeně (ale pak byly očekávané - jistý počet domácích úloh, podrobnější přezkoušení na zápočet), vesměs ticho po pěšině. Nemyslím si, že by bylo zrovna optimální psát garantovi předmětu dotaz, jak že bude učit za tři roky... Proto dávám dotaz do pléna, zda se zde náhodou nevyskytuje studen kombinovaného navazujícího studia na KMA FAV, který by se podělil o své zkušenosti..

Che, tak tohle by mě taky

Che, tak tohle by mě taky zajímalo. Skoro to vypadá, že se sice v rámci nějaké představy o prestiži nabízejí i kombinované obory, ale na katedře matematiky je student kombinované formy persona non grata. Jinak si neumím vysvětlit, že se nikdo nemá k tomu, aby na webu katedry stvořil těch několik vět o organizaci kombinovaného studia.

I do not expect timetables

I do not expect timetables since it does not cost a few understudies, however broad and, most importantly, restricting data would fit.

 

Assignment Help With Writing  | Assignment Help Writing Services

Thanks for sharing such

Thanks for sharing such wonderful resource.

business assignment help

A great piece of hard work

A great piece of hard work and research. It is something to be proud. I have something for students It is the most reliable and authentic assignment help review platform where students come to share feedback on assignment writing service provider websites.

     <a href="http://topassignmentreviews.com">Assignment help</a>

  Assignment help

Himanshu dixit

Himanshu dixit

yes, you are absolutely right

yes, you are absolutely right That some one will create a forum Where we could be Able to discuss about Drupal. In my opinion, it should be created on immidiate basis as it is not only an open source software but it is helpful in customization and facilitates rapid deployment in as well. The Drupal software is enterprise-class category, extensively API supportable and The Biggest one feature of Drupal is That It Is That bridge friendly Mobile users wants.

 

 

I am new to this programming

I am new to this programming language world. i want to learn web programing Specially Drupal as it has many benefits Because it is the most ssecured CMS as compared to other platforms. 

An incredible bit of Diligent

An incredible bit of Diligent work and research. It is something to be present. I have Something for understudies It is the most genuine and Reliable stage understudies Where can buy essay online .

I do not know who you are. Do

I do not know who you are. Do not even know your name I would like to talk but I do not have a number to call. I'm looking hard, it's hard I'm looking hard but it's hard To see Oh, give me a sign; I'm going to wonder if you've lost your way I've been here waiting patiently, Your lane should be right here next to me I need you tonight, think of you all the time. Thank you | => super smash flash 2  | => bloons tower defense 5

Many thanks for sharing this

Many thanks for sharing this very informative post.  Have a super nice day!!Professional Assignment Assistance Service

Drupal is a broad subject and

Drupal is a broad subject and it is not easy for a beginner to learn drupal. I'm trying to get more info on this topic from forums and blogs related to same and happy I've reached your site where I got detailed notes on Babylon Tours Paris same. Thanks for sharing. 

A staggering piece of

A staggering piece of Diligent work and research. It is a remark display. I have Something for understudies Do my Coursework It is the most bona fide and Reliable stage understudies Where can 

I am new to this programming

I am new to this programming dialect world. Coursework Writing Service i need to learn web programing Specially Drupal as it has many advantages Because it is the most ssecured CMS when contrasted with different stages.

indeed, you are completely

indeed, you are completely right That somebody will make a gathering Where we might talk about Drupal. Buy Coursework Online As I would see it, it ought to be made on immidiate premise as it is an open source programming as well as it is useful in customization and encourages quick organization in also. The Drupal programming is venture class classification, widely API supportable and The Biggest one component of Drupal is That It Is That scaffold inviting Mobile clients needs.

Avail CDR writing assistance

Avail CDR writing assistance from CDRReport.org to get approval from EA in first attempt. They are one of the leading CDR help providers, offering 100% free CDR Report with 24x7 help support at relatively low prices. https://www.cdrreport.org/

 

Get the Best and Low Rate

Get the Best and Low Rate Assignment Writing, Dissertation Writing, Essay Writing, Thesis Writing and Course Work Writing Services argumentative essay

Engineering Assignment Help

Engineering Assignment Help  that you are looking for for better grades.

Indeed, this looks like a

Indeed, this looks like a great article on the topic. I appreciate the efforts made by the author in this regard.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.