Již 10. ročník Studentského plesu ZČU je tady!

Letos to bude opravdu velké! Nejen, že ples oslaví desátiny, což je krásné, kulaté číslo, ale hlavně se na jeho pořádání aktivně podílí hned 5 studentských organizací! Které to jsou, na co se můžete na plese těšit a kde a kdy sehnat lístky, si přečtěte v následující pozvánce.

Jistě si pamatujete na svůj maturitní ples. Stávali se z nás dospělí lidé a chtěli jsme tuto změnu předvést rodičům, profesorům, ale hlavně oslavit, že naše působení na střední konečně končí. Teď jsme ale starší, takže dohled rodičů nepotřebujeme a je tu ples určený výhradně nám, studentům!

Jako každoročně ples pořádá ESN Pilsen, neboť Studentský ples ZČU původně vznikl především pro zahraniční studenty, tzv. "Erasmáky" (podrobnosti si můžete přečíst zde v rozhovoru s prezidentem ESN Pilsen, Bc. Jakubem Nedvědem). Spolu s touto organizací se stejně jako loni na organizaci plesu podílí Stavovská unie studentů ZČU v Plzni. Letos ale mají v přípravách prsty také členové z AIESEC Plzeň, z ELSA Plzeň, no a také my, Dioné.

10. ročník plesu bude ve stylu Great Gatsby, jak si studenti zvolili na facebookovém hlasování, takže se přesuneme do 20. let 20. století. Jako vždy vás čekají různá vystoupení, tanec, zábava, ale i půlnoční překvapení.

Ples se koná 11. března 2016 od 19 hodin a stejně jako v předešlých letech se bude odehrávat v Congress Center Parkhotelu Plzeň.

Lístek na stání i sezení stojí 200 Kč a prodej vstupenek propukne již v následujících dnech. Konkrétně to bude:

• Pondělí 1.2.
  • Středa 3.2.
  • Pondělí 8.2.
  • Středa 10.2.

a to vždy mezi 10 a 15 hodinou v místnostech UV - 202 na FST (nad CrossCafe)  a HJ - 202 na FEK. Lístky později seženete i ve studentských klubech, o čemž budete informováni na facebookovské události.

Další informace příště. ;)

Těšíme se na Vás!