Job Fair Kontakt 2017 Plzeň

Zajímá Vás osobní uplatnění na pracovním trhu v oblasti práva? Máte zájem o pracovní příležitost v předních českých a mezinárodních advokátních kancelářích? Chcete se na cokoliv zeptat? Pak využijte příležitosti a zúčastněte se tradiční a největší akce Job Fair Kontakt 2017, pořádané studentskou organizací ELSA Plzeň. Akce se koná na půdě Fakulty právnické Západočeské Univerzity v Plzni, v úterý 7. listopadu od 10:00.

elsa

Veletrh pracovních příležitostí – Job Fair Kontakt je mimořádná akce zaměřená především na studenty i absolventy Fakulty právnické. Během JFK dochází k přímému kontaktu mezi studenty a zástupci předních českých i mezinárodních advokátních kanceláří. Jedná se tak o unikátní příležitost pro studenty a absolventy, jak se přiblížit ke své vysněné pracovní pozici.

Včetně portfolia pracovních nabídek poskytuje Job Fair Kontakt výjimečnou možnost nahlédnout „pod pokličku“ advokátních kanceláří. Možností je mnoho: dozvědět se o způsobu fungování a zaměření jednotlivých advokátních kanceláří, získání informací o pracovních podmínkách a nárocích kladených na uchazeče o práci či stážisty, prezentace a prodiskutování vlastních životopisů, zviditelnění se jako potenciální zaměstnanec a budoucí partner. V neposlední řadě přichází i možnost neformálně diskutovat se zástupci jednotlivých kanceláří a dozvědět se o jejich osobním dojmu z pracovního prostředí.

Na místě budou letos prezentovat následující kanceláře:

• Allen & Overy
  • Baker & McKenzie
  • BBH
  • Císař Češka Smutný
  • Clifford Chance
  • Dvořák Hager & Partners
  • Havel, Holásek & Partners
  • Moore Stephens
  • Prime Legal
  • Rödl & Partner
  • ROWAN LEGAL
  • Řanda Havel Legal
  • Soudní dvůr Evropské unie

Aktuální informace naleznete na FB události.

7. November 2017 - 10:00 - 20:00