Kazma zaútočí na ZČU

Na půdě Západočeské univerzity v Plzni jste mohli zaznamenat už několik přednášek z dílny Přednáškového klubu. Byl zde například pan Janák, což je majitel Crosscafe, byl tu rovněž Ing. Mühlfeit, který působil ve vysokých funkcích v Microsoftu a teď je vyhledávaným motivátorem anebo majitel plzeňského Dinoparku, Machálek.


Další přednáška se koná již 10. května od 17:00 v kampusu Západočeské univerzity v Plzni na Borech v budově  EP 130 (Univerzitní 26).

Zde bude Kazma (vlastním jménem Kamil Bartošek) vyprávět o tom, jak založil svůj program One man show, kterou můžeme nalézt na internetovém kanálu Stream, anebo jakým způsobem se dá vydělat na českém internetu, či co ho k tomuto nápadu vedlo. Předtím, než začal působit na Streamu, působil jako moderátor ve Fajn radiu.

Přijďte a nebudete litovat.

FB událost: https://www.facebook.com/events/118349918722551/

FB Přednáškový klub: https://www.facebook.com/prednaskovyklub/?fref=tsJeště nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

It is very difficult to

It is very difficult to conduct the one-man shows. The most important thing in them is to get the attention of the audience. If they are not listening to this, then our attempt will become a failure. So try to get the attention of the audience and make them happy. https://www.joyjolt.com/product/wine-decanter-hand-blown

I got a new solution of your

I got a new solution of your critical problem by which you can easily know where are you getting trouble and the basic needs of the alarm clock windows 10. Thanks a lot for your good response and you can trust on with out no doubt guys.

There are many other ways to

There are many other ways to give awareness to people. This is also a good technique, but as you said, the audience will not be as much of your expectation. Anyways I wish you all the best for your initiative. privateLouvre museum tour

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.