Knihovna zve na výstavu fotografií

Od středy 3. ledna pro Vás Univerzitní knihovna přichystala výstavu fotografií Alžběty Huclové Obrazy. Vystavovat se bude přes 20 fotografií - převážně autoportréty, portréty a akty.

Autorka fotografií, Alžběta Huclová, vystudovala grafický design na SSUPŠ Zámeček v Křimicích. Aktuálně je studentkou Fakulty pedagogické ZČU, obor Vizuální kultura se zaměřením na vzdělávání. Osou její fotografické práce je především portrét, autoportrét, akt a krajina - obzvláště v okolí Šťáhlav, Šťáhlavic a Kornatic. Kromě společných školních výstav vystavovala na festivalu Krok přes hranici v Milínově (2011) a s velkým úspěchem na dvou ročnících výstavy Šťáhlavy, Šťáhlavice – Život, krajina, lidé (2012 a 2013) v jízdárně zámku Kozel. Její fotografie byly publikovány ve sborníku The 23rd EU-Japan Fest Official Report, Lidových novinách nebo Deníku; umisťují se na předních místech fotografických soutěží, například v soutěži FOTOSTART, kterou pořádá Škola kreativní fotografie v Praze. Zastoupeny jsou v několika soukromých sbírkách.

Výstavu budete moct zhlédnout v hale Knihovny Bory v univerzitním kampusu na Borech, Univerzitní 18. K vidění bude výstava do konce ledna. 

Vaše knihovna

 

3. January 2018 - 0:50 - 31. January 2018 - 0:50
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

I have read and view

I have read and view Elizabeth Huclova's work and indeed her work is quite praiseworthy. If she attended this exhibition in person then this is a great opportunity for art lovers and inspirers to meet her and learn from her as well. I was a graphic designer once, but my journey to work lead me to providing help with assignment writing services as a content writer. I do view painting and landscapes every now and then and I will be more excited when I see her in person at the exhibition. 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.