Napiš esej v angličtině a vyhraj léto v USA

Máte rádi cestování? Chtěli byste se podívat do USA? Umíte anglicky? Pokud byla odpověď na všechny tyto otázky "ANO", pak určitě věnujte pozornost následující soutěži. Kromě pobytu v USA navíc můžete pouze za účast vyhrát také kameru GoPro!

Soutěž Our Earth is Smaller Earth vám umožní vyhrát Program Camp Leaders zdarma nebo získáte slevu 500 USD z programu Resort Leaders na léto 2018. Jak již bylo řečeno výše, jeden z účastníků bude vylosován a vyhraje GoPro kameru!

A co pro to musíte udělat?
Stačí napsat krátkou esej o délce 1-2 normostran v angličtině na jedno z následujících témat:
  • Travel passion - Proč chceš cestovat, poznávat nové lidi a kultury? Proč chceš na Work and Travel do USA?
  • Positive impact - Proč chceš pracovat s dětmi v americkém kempu? Co chceš dětem předávat za hodnoty?
  • Why to go further - Jak pracuješ na svém osobním rozvoji? Proč chceš získat zkušenosti v americkém resortu?
Účastníkům musí být minimálně 18 let, kterých dovrší nejpozději 31. 3. 2018. Zároveň se musí jednat o prezenční studenty SŠ, VOŠ či VŠ. Esej ve formátu .doc či .pdf je nutné odeslat do 31. 12. 2017 na email: czech@smallerearth.com. Předmět e-mailu musí být Our Earth is Smaller Earth a v textu e-mailu musí být uveden název školy, na které v současnosti účastník soutěže studuje. Více informací o soutěži i o programu Work and Travel či Smaller Earth se dozvíte zde

Není to jednoduché? A vzhledem k tomu, že se soutěže vloni zúčastnilo 60 studentů, je šance na výhru opravdu veliká!