Napište první pomoc při učení...

Začínají prázdniny pro všechny školou povinné. Ale co my studenti VŠ? Tento článek mě napadlo napsat při myšlence na blížící se zkoušku. 
Napadlo mě, že byste (a nejenom mně) poradit, co děláte, když se učíte. Máte nějaké metody pro rozptýlení a odpočinek mezi hodinami, kdy vám společnost dělají jen výpisky a hromada knih? Nebo naopak existují nějaké způsoby učení se, které zaručeně fungují?


Tak třeba já. Za včerejší den jsem se krom několika otázek z fyzikální chemie naučila texty ke všem písničkám z jednoho alba. Samozřejmě to nebylo schválně. Ale stejně jako někteří se učím s puštěnou hudbou. Možná by vyučující měli svoje přednášky nazpívat! Minulé zkouškové jsem zase zkoukla celou řadu Heroes. A za dnešní dopoledne jsem se naučila dokonce žonglovat! Člověk je ke konci roku už prostě mimo :-) 
Tak se pochlubte, jak si před zkouškama ulehčujete práci vy...

Aktualizováno: 
26. March 2010 (Celý den)
Váš hlas: Žádná Průměr: 2.4 (19 x hlasováno)

Komentáře

trochu pozde na toto tema

trochu pozde na toto tema

Neuc se

Neuc se

Neuč se… život tě naučí.

Neuč se… život tě naučí.

Ja mam metod nekolik:

Ja mam metod nekolik: u psani diplomky jsem poslouchala depresivni hudbu, mezi ucenim sledovala Rim, nebo chodila na brigadu – to je uplne nejlepsi odreagovani ;)

pozdě není.. =o) ne pro

pozdě není.. =o) ne pro takové lemply jako jsem třeba já =o). jinak některé postřehy, co mi lidi píšou mimo dioné. Např. že se na to mám vykašlat, vzít zítra kytaru a ukázat alespon ty texty co jsem se naučila... nebo že nemá cenu nad tím přemýšlet..prostě se bezhlavě šrotit... a to bude asi tak všechno =o)

Nejhorsi je vzdycky posledni

Nejhorsi je vzdycky posledni zkouska roku… Je to vetsinou jedna z nejtezsich, clovek uz ma vseho plny zuby a nevi uz, jak se k ni donutit.

No nic, doufam, ze tu zitrejsi posledni udelam…

přesně tak! tak si popřejme

přesně tak! tak si popřejme na zítra štěstí.....!

Vylej se!

Vylej se!

jak pravil strojar, vsechno

jak pravil strojar, vsechno se da namemorovat jen s urcitym poctem promili, vsechno se da nasrotit (v podstate to same) jen s urcitym poctrm promili ale vsechno se da pochopit s muzikou (metalkem) a cistou hlavou po predesle parbe !!!! Strojari, hej strojari

jak tak koukám jsme tak jsme

jak tak koukám jsme tak jsme zase tam kde jsme byli =o). v tom případě i na zkoušku člověk musí jít trošku pod parou =o). ale bacha aby to neskončilo jako v tom vtipu s jáchymem =o)

NA STOJAKA, VOZER SE!

NA STOJAKA, VOZER SE!

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.