Národní konference Plzeň 2016 - Recentní vývoj trestního práva a příbuzných oborů

O studentské organizaci ELSA Plzeň jsme zde již psali. Tato organizace pořádá ve spolupráci s ELSA Česká republika pod záštitou Fakulty právnické ZČU Národní konferenci Plzeň 2016. Kdy, o jakou akci se jedná, a kdo bude přítomen, se dozvíte v následující pozvánce.

Tato konference je určena především pro studenty právnických škol a příbuzných oborů. Těšit se můžete na zajímavé přednášky odborníků z oblasti kriminalistiky, forenzní biomechaniky, korupce a trestního práva, digitalizace a vizualizace zjištěných trestních činů, či na právní aspekty ochrany oznamovatelů škodlivých jednání. Zájemci se mohou podívat také na pitvy.

Čeká vás ale také bohatý doprovodný program. Kromě dvou pitev a konferenčních bloků se jedná o prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj, společné obědy a večeře, ale také afterparty.

Dvoudenní program začíná v pátek 15. dubna 2016 od 10 hodin a končí v sobotu 16. dubna 2016 v noci, kdy si budete moci "zapařit" v Pantheon Music Club Plzeň, kde je pro vás zajištěn VIP Champagne salonek, ale také akční drinky a bohatý program. Téma párty je inspirováno právnickým životem a seriálem Suits/Kravaťáci.

Abyste se mohli konference zúčastnit, je nutné se do 10. dubna 2016 zaregistrovat a zaplatit poplatek za účast na akademickém programu. Součástí částky je i oběd a večeře a občerstvení.

  • 200 Kč pro členy ELSA Plzeň,
  • 300 Kč pro plzeňské studenty, kteří nejsou členy ELSA Plzeň,
  • 400 Kč pro členy lokálních skupin ELSA,
  • 500 Kč pro nečleny nestudující v Plzni.

 

Kde je nutné se zaregistrovat, kam peníze poslat a další informace se dozvíte na oficiálních stránkách události, aktuality naleznete na facebookové události.

15. April 2016 - 10:00 - 16. April 2016 - 23:59
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.