Národní konference Plzeň 2016 - Recentní vývoj trestního práva a příbuzných oborů

O studentské organizaci ELSA Plzeň jsme zde již psali. Tato organizace pořádá ve spolupráci s ELSA Česká republika pod záštitou Fakulty právnické ZČU Národní konferenci Plzeň 2016. Kdy, o jakou akci se jedná, a kdo bude přítomen, se dozvíte v následující pozvánce.

Tato konference je určena především pro studenty právnických škol a příbuzných oborů. Těšit se můžete na zajímavé přednášky odborníků z oblasti kriminalistiky, forenzní biomechaniky, korupce a trestního práva, digitalizace a vizualizace zjištěných trestních činů, či na právní aspekty ochrany oznamovatelů škodlivých jednání. Zájemci se mohou podívat také na pitvy.

Čeká vás ale také bohatý doprovodný program. Kromě dvou pitev a konferenčních bloků se jedná o prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj, společné obědy a večeře, ale také afterparty.

Dvoudenní program začíná v pátek 15. dubna 2016 od 10 hodin a končí v sobotu 16. dubna 2016 v noci, kdy si budete moci "zapařit" v Pantheon Music Club Plzeň, kde je pro vás zajištěn VIP Champagne salonek, ale také akční drinky a bohatý program. Téma párty je inspirováno právnickým životem a seriálem Suits/Kravaťáci.

Abyste se mohli konference zúčastnit, je nutné se do 10. dubna 2016 zaregistrovat a zaplatit poplatek za účast na akademickém programu. Součástí částky je i oběd a večeře a občerstvení.

• 200 Kč pro členy ELSA Plzeň,
  • 300 Kč pro plzeňské studenty, kteří nejsou členy ELSA Plzeň,
  • 400 Kč pro členy lokálních skupin ELSA,
  • 500 Kč pro nečleny nestudující v Plzni.

Kde je nutné se zaregistrovat, kam peníze poslat a další informace se dozvíte na oficiálních stránkách události, aktuality naleznete na facebookové události.

15. April 2016 - 10:00 - 16. April 2016 - 23:59