Navštivte veletrh MASTER AND MORE

MASTER AND MORE je první veletrh magisterských studijních programů v Česku. Je určen především pro studenty druhých a třetích ročníků bakalářských programů a pro absolventy, kteří mají zájem o magisterské studium. Tradičně se veletrh koná v Německu, Polsku a Rakousku a letos se poprvé objeví i u nás v České republice.

MASTER AND MORE ti pomůže získat přehled o možnostech magisterského studia. Zjistíš obecné informace i odpovědi na konkrétní otázky a dozvíš se vše potřebné o nabízených magisterských programech na českých i zahraničních univerzitách. Poradí ti s výběrem univerzity, s financováním studia, s vyplněním přihlášky na školu v zahraničí a více ti přiblíží také tvé možnosti na trhu práce.

Pokud se zaregistruješ online, máš vstup zdarma, jinak platíš 50 Kč. Navíc je zde i možnost si na veletrhu dopředu domluvit schůzky s vybranými univerzitami, či si zamluvit místo na prezentacích v rámci doprovodného programu - například na téma jak skončit s prokrastinací či jak získat mezinárodní zkušenosti již během studia. Přednášky a workshopy jsou vedeny odborníky v různých oblastech, například na téma požadavky k přijímací zkoušce či zaměstnatelnost absolventů zahraničních univerzit v ČR.

Veletrh se koná 30. října 2015 od 10 do 16 hodin v Národní technické knihovně v Praze.

Více informací se dozvíte na Facebooku či oficiálních stránkách veletrhu.

30. October 2015 - 10:00 - 16:00