Navštivte veletrh MASTER AND MORE

MASTER AND MORE je první veletrh magisterských studijních programů v Česku. Je určen především pro studenty druhých a třetích ročníků bakalářských programů a pro absolventy, kteří mají zájem o magisterské studium. Tradičně se veletrh koná v Německu, Polsku a Rakousku a letos se poprvé objeví i u nás v České republice.

MASTER AND MORE ti pomůže získat přehled o možnostech magisterského studia. Zjistíš obecné informace i odpovědi na konkrétní otázky a dozvíš se vše potřebné o nabízených magisterských programech na českých i zahraničních univerzitách. Poradí ti s výběrem univerzity, s financováním studia, s vyplněním přihlášky na školu v zahraničí a více ti přiblíží také tvé možnosti na trhu práce.

Pokud se zaregistruješ online, máš vstup zdarma, jinak platíš 50 Kč. Navíc je zde i možnost si na veletrhu dopředu domluvit schůzky s vybranými univerzitami, či si zamluvit místo na prezentacích v rámci doprovodného programu - například na téma jak skončit s prokrastinací či jak získat mezinárodní zkušenosti již během studia. Přednášky a workshopy jsou vedeny odborníky v různých oblastech, například na téma požadavky k přijímací zkoušce či zaměstnatelnost absolventů zahraničních univerzit v ČR.

Veletrh se koná 30. října 2015 od 10 do 16 hodin v Národní technické knihovně v Praze.

Více informací se dozvíte na Facebooku či oficiálních stránkách veletrhu.

30. October 2015 - 10:00 - 16:00
Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)

Komentáře

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.