Nebuď sám, přidej se k nám

Jmenuju se Alois a jsem v prváku na strojárně. Do Plzně jsem přišel s dalšími kamarády ze střední, ti ale nezvládli první semestr a já jsem tady zůstal sám. Myšlenka osamělého studentského života se mi vůbec nelíbila, a tak jsem se přidal k IAESTE.

Říkáš si, co to je? Je to mezinárodní studentská organizace, která zajišťuje odborné zahraniční stáže studentům z technických oborů a celkově pomáhá studentům zlepšit jejich šance na trhu práce. Ale hlavně, IAESTE je parta super lidí, kteří se nikdy nenudí. Být členem IAESTE neznamená mít spoustu práce a žádný volný čas. Znamená to, že mám vždycky s kým skočit na pivo. Mám někoho, kdo se mnou zajde do kina nebo na motokáry. IAESTE není jen na Západočeský, má dalších sedm center, takže teď mám kamarády po celé republice.

A to není všechno! IAESTE je ve více než 86 zemích světa a pořádá nejrůznější mezinárodní akce. Už se nemůžu dočkat, až poznám lidi ze zahraničí. Vždycky mě lákalo cestování a není nad to, vyrazit za hranice s kamarády.

Jsi na tom stejně jako já? Nechceš prožít svůj čas na univerzitě jen nad učením? Chceš získat kamarády na celý život? Tak neváhej a přidej se k nám.

Sleduj naší facebookovou stránku www.facebook.com/iaestezcuplzen nebo nám rovnou napiš na zcu@iaeste.cz.

Tak nebuď sám a přidej se k nám.

IAESTE

Váš hlas: Žádná Průměr: 3 (2 x hlasováno)

Komentáře

If you are looking for

If you are looking for Managed Hosting that is isolated from other users on the server, We provides you with everything for which you have been waiting for. Our hosting is built on a blazing-fast SSD latest hardware That's Highly tuned for optimum performance. The hosting includes the latest WP version, plugins, themes, automated daily backups, anytime money back, 99.97% uptime and 24x7 support.

 

This is so imporatnt you to

This is so imporatnt you to know waht is the use of hey cortana in window 10.This is like a personal assistant that guid you to how to work in window 10 operating system and anything you don't able to find,search, save, setting anything.This is the most interesting Features of Microsoft,Hey cortana always available to help you and ask always 'what can i do for you'.Learn more extra advantages through this hey cortana not responding solved and share this post to all others Window 10 users.Thank you so much.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Štve vás opisování obrázku? Dioné nabízí přihlášení pod ORION loginem! Každý student ZČU má tedy automaticky konto!
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.