Nočník 2015 - noční orientační závod smíšených dvojic

nocnik_2015

"Orientačně nenáročný závod především smíšených dvojic. Pokud na tom trváte, můžete i běžet"

Nočník je orientačně nenáročný závod především smíšených dvojic a navazuje na tradici Nočníků na ZČU. Na Nočníku se na rozdíl od běžných orienťáků setkáte i s několika vtipnějšími bonusovými kontrolami :-).

Kdy: ve čtvrtek 23. dubna

Kde: Sportovní areál Bolevec, Plzeň (mapa)

Prezentace: 18:00 - 19:00

Informace o trati: 19:30

Start: od 20:00 (hromadný)

Typ závodu: scorelauf, limit 120 minut

Přihlašovací formulář

Začíná vás tížit škola? Stresuje vás blížící se konec semestru? Není nic lepšího, než si pročistit hlavu a osvěžit tělo sportem. Někteří možná namítnou, že by radši vyrazili do hospody, nebo na rande. V tom případě Nočník představuje unikátní příležitost všechny tyhle aktivity spojit v jeden večer.

Organizátoři, posilnění zahraničními zkušenostmi a nadšením účastníků z minulých ročníků, nelení a vymýšlí letošní závod. Základním pravidlem zůstává, že není nutné běžet ani mít zkušenosti s orienťákem, aby si člověk Nočník užil. Myslíme na všechny. V blízkosti startu budou zábavné kontroly, kde si procvičíte tělo i mysl a možná i posunete vztah s vaší běžeckou polovičkou na další úroveň. Pokud zatoužíte po větších výzvách, můžete se vydat hlouběji do lesa, kde už se budou kontrolky hledat hůř.

Abychom ještě více nalákali odvážné běžce bez zkušeností s orientačními sporty, vytvořili jsme pro ně letos zvláštní kategorii. Kromě toho se i tento rok můžete těšit na tombolu a samozřejmě na posezení v hospůdce. Hospůdka je nekuřácká a vynasnažíme se zařídit delší otvíračku, abyste si mohli dát zasloužené pivo nebo kofolu i po doběhu.

Více informací najdete na webu nebo na Facebooku

Těšíme se na Vás!

23. April 2015 - 18:00 - 24. April 2015 - 1:00